Klarstein Garfield, 65W, černá, pultový mrazák, 35 L, F

Na dlouhodobé zmrazení potravin v prostorově omezených kuchyních je vám k dispozici mrazák Garfield od Klarsteinu. Pultový mrazák... více informací »
Klarstein Garfield
Značka: Klarstein
4 299 Kč
Ověřit dostupnost
Na dlouhodobé zmrazení potravin v prostorově omezených kuchyních je vám k dispozici mrazák Garfield od Klarsteinu. Pultový mrazák...

Na dlouhodobé zmrazení potravin v prostorově omezených kuchyních je vám k dispozici mrazák Garfield od Klarsteinu. Pultový mrazák si určitě najde své místo v malých domácnostech nebo na privátech. Mrazák se ideálně hodí na zmrazení různých potravin, např. pizzy, zmrzliny či uvařená jídla určená na pozdější konzumaci. Čtyřhvězdičkový složku s užitným objemem 35 litrů nabízí dostatek místa pro větší i menší dózy. Vysunutím roštu rázem získáte více místa na uložení vysokých předmětů – např. lahví. Výkon mražení lze regulovat v rozmezí od -18 do -24 °C prostřednictvím otočného regulátoru. Příkon mrazničky představuje pouze 65 W, čímž se řadí do energetické třídy F. Příkon je dostatečně silný na to, aby hloubkově zamrazil 1,8 kg potravin do 24 hodin. Kompletní výbavu doplňuje praktická škrabka na led a forma na 12 kostek ledu. Závěs dveří lze namontovat na každou stranu, což umožňuje optimální přizpůsobení se mrazničky individuálním prostorovým podmínkám. Černá konstrukce dodává chladničce jemnou eleganci, zapadající do každé kuchyně. Dostupné barvy: černá (číslo produktu 10029334), černá s ocelovou přední stranou (10029335).Povinné údaje: Kategorie domácích chladírenských přístrojů: 8 (mraznička) Energetická třída: F Roční spotřeba proudu (AEc) v kWh/rok: 153 kWh/rok (skutečná hodnota závisí na teplotě prostředí, ve kterém je zařízení umístěno, a na intenzitě používání zařízení) Využitelnost: 35 l Teplota: -18 až -24 °C Hmotnost zmrazená za 24 hodin: 1,8 kg Třída klimatu okolí: ST, N (střední zóna, průměrná teplota okolí se pohybuje v rozmezí od 16 °C do 38 °C) Emise hluku v dB (A) pro 1pW: 39 dB (A) Vhodná na zabudování: Ne Exkluzivní produkt Klarstein Garfield, 65W, černá, pultový mrazák, 35 L, lze sehnat mimo jiné tu na webu v populární rubrice mrazáky. Mrkněte na parádní produkty ze zmíněné sekce za parádní cenu! To ale ovšem není vše, přichystali jsme toho pro vás více! Mrkněte na více produktů od dodavatele Klarstein. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento oblíbený kousek Klarstein Garfield, 65W, černá, pultový mrazák, 35 od populární značky Klarstein snadno seženete právě dnes ve slevě. Nabídka již od 4 299 Kč.