Klarstein GL90WS komínový odsavač par, nerezová ocel, 90 cm,

Odsavač par Klarstein GL90WS se postará v malých až velkých kuchyních o odstranění pachu jídla a par z vaření. Pro různě... více informací »
Klarstein GL90WS komínový odsavač par
Značka: Klarstein
4 699 Kč
Ověřit dostupnost
Odsavač par Klarstein GL90WS se postará v malých až velkých kuchyních o odstranění pachu jídla a par z vaření. Pro různě...

Odsavač par Klarstein GL90WS se postará v malých až velkých kuchyních o odstranění pachu jídla a par z vaření. Pro různě silnou aktivitu vaření může odsavač par pracovat se třemi různými úrovněmi výkonu. Nejvyšší úroveň výkonu odstraní z kuchyně za hodinu až 400 metrů krychlových vzduchu a díky své extra velké sací ploše si poradí i s výpary několika chodů. Hlasitost i spotřeba energie jsou během provozu udrženy v normě.Se svou šířkou 90 cm se hodí komínový odsavač par i do atypických kuchyní. Přitom nepotřebuje mnoho místa do hloubky, je vhodný tedy i do úzkých kuchyní. Zařízení Klarstein je určeno pro visící umístění nad varnou deskou. Držák, potřebný pro nástěnnou montáž, je součástí dodávky. Díky své oblé skleněné spodní části komínu a konstrukci z leštěné nerezové oceli se odsavač par od firmy Klarstein opticky dokonale hodí do moderních kuchyní.V slabém osvětlení lze použít zapínatelnou 20W žárovku, a tím osvětlit prostor vaření.Aby byl vnitřek odsavače par a odsávací kanál chráněn před znečištěním, zařízení GL90WS od Klarstein má vyměnitelné a do myčky vhodné tukové filtry z hliníku, které jsou dodávány ve dvojím provedení.Kvalitní produkt Klarstein GL90WS komínový odsavač par, nerezová ocel, 90 cm, máte možnost pořídit bez problémů na našem webu umístěný v rubrice digestoře. Připravili jsme ještě ostatní kusy z této známé sekce za super peníze.

Výjimečný a žádaný výrobek Klarstein GL90WS komínový odsavač par, nerezová ocel, 90 s osvědčenou značkou Klarstein můžete pořídit právě dnes za akční cenu. Výhodně za skvělou cenu 4 699 Kč.