Klarstein Granada Bianca, rychlovarná konvice 2200 W, 1,7 l, bílá

Klarstein Granada Bianca je elegantní designová rychlovarná konvice, která spojuje moderní bytové zařízení a funkční kuchyňský... více informací »
Klarstein Granada Bianca
Značka: Klarstein
1 099 Kč
Ověřit dostupnost
Klarstein Granada Bianca je elegantní designová rychlovarná konvice, která spojuje moderní bytové zařízení a funkční kuchyňský...

Klarstein Granada Bianca je elegantní designová rychlovarná konvice, která spojuje moderní bytové zařízení a funkční kuchyňský spotřebič. Její výkonná 2200W indukční cívka je obzvláště patrná díky rychlosti, s jakou přivede vodu do bodu varu. S kapacitou až do 1,7 l je ideální pro příjemný čaj s rodinou. Kromě toho se zařízení Granada Bianca jednoduše a velmi intuitivní obsluhuje. Naplnit se dá snadno přes velký plnicí otvor. Stisknutím knoflíku na ergonomické rukojeti ji otevřete jednou rukou. Pokud začne proces varu, zařízení Klarstein Granada Bianca se automaticky vypne, jakmile se voda vaří. Tento proces však lze také manuálně kdykoliv přerušit, když přepnete přepínač směrem nahoru. Dalším technickým plusem rychlovarné konvice Granada Bianca je takzvaná ochrana chodu na prázdno, která brání zařízení fungovat bez vody nebo s příliš malým množstvím vody. Pokud byste nedopatřením zapnuli konvici bez vody, automaticky se vypne.

Levný výrobek Klarstein Granada Bianca, rychlovarná konvice 2200 od skvělého a známého výrobce Klarstein snadno můžete získat v naší nabídce extra se slevou! Zboží pořídíte teď u nás za 1 099 Kč.