Klarstein Grenoble, 1850 W, elektrický krb, černý

Klarstein Grenoble je příjemný elektrický krb, který u vás doma vytvoří úžasně romantickou atmosféru. Již před zapnutím... více informací »
Klarstein Grenoble
Značka: Klarstein
4 499 Kč
Ověřit dostupnost
Klarstein Grenoble je příjemný elektrický krb, který u vás doma vytvoří úžasně romantickou atmosféru. Již před zapnutím...

Klarstein Grenoble je příjemný elektrický krb, který u vás doma vytvoří úžasně romantickou atmosféru. Již před zapnutím působí jako velmi pěkný a zajímavý doplněk. Má totiž detailně promyšlený design připomínající dávno minulé časy. To, že jde o moderní zařízení prozrazuje jen chybějící odvodová trouba. Její absence je však velkou výhodou. Protože když dostanete chuť zatopit v krbu, bude vám stačit pouze klasická zásuvka. Po zapojení zaplaví vaše prostory příjemné světlo a vynikající atmosféra. Klarstein Grenoble však není jen nefunkční dekorace. Po stisknutí tlačítka se spustí teplovzdušný ventilátor, který vyhřeje váš pokoj rychleji a efektivněji než ústřední topení. Intenzita vytápění se dá bez problémů přizpůsobit prostorovým podmínkám. Klarstein Grenoble je vybaven 1850 W výkonem a má tichý chod. Všechny ovládací prvky jsou umístěny nenápadně na přední straně.
Tento oblíbený výrobek jde nakoupit rovnou tady u nás v kategorii topidla. Nyní pořídíte kvalitní produkty z naší kategorie za extra cenu! Známá značka Klarstein dlouhodobě vyrábí skvělý sortiment.!

Oblíbený a kvalitní produkt Klarstein Grenoble, 1850 W, od značky s tradicí a dobrou pověstí Klarstein jde koupit tady nyní za neuvěřitelně výhodnou cenu. Nyní můžete mít za 4 499 Kč.