Klarstein Happy Hour Minibar 5–15 °C EEK G tiché LED světlo 23 dB

Minilednička Klarstein Happy Hour je kompaktní a díky nejmodernějšímu chladicímu systému téměř neslyšitelná. Snadno se do ní... více informací »
Klarstein Happy Hour Minibar 5–15 °C EEK G
Značka: Klarstein
4 299 Kč
Ověřit dostupnost
Minilednička Klarstein Happy Hour je kompaktní a díky nejmodernějšímu chladicímu systému téměř neslyšitelná. Snadno se do ní...

Minilednička Klarstein Happy Hour je kompaktní a díky nejmodernějšímu chladicímu systému téměř neslyšitelná. Snadno se do ní vejdou nápoje nebo občerstvení a zároveň si udržuje příjemnou, osvěžující teplotu. Do jejího prostorného interiéru se vejde vše. Klarstein Happy Hour Minibar může snadno plnit své chladicí úkoly na místech, kde je často nedostatek místa: v hotelových pokojích, altáncích, dětských a mládežnických pokojích nebo přímo v domácím párty sklepě. Požadovanou teplotu chlazení v rozmezí 5 až 15 °C lze zvolit pomocí otočného ovladače. Expert na tiché chlazení: KlarsteinHappy Hour chladnička na nápoje poskytuje nápoje a občerstvení při osvěžujících teplotách a nízké provozní hlučnosti.
Akční produkt Klarstein Happy Hour Minibar 5–15 jde nakoupit rovnou tady u nás v oblíbené sekci velké kuchyňské spotřebiče! Nyní si můžete vybrat podobné produkty ve zmiňované sekci za rozumné peníze!

Levný produkt Klarstein Happy Hour Minibar 5–15 °C EEK G tiché LED světlo od výrobce s dobrým jménem Klarstein snadno získáte tady a teď za výprodejovou cenu. Nyní za akční cenu 4 299 Kč.