Klarstein hliníkový tukový filtr, 22 x 29 cm, vyměnitelný filtr, náhradní filtr

Vyměnitelný tukový filtr přivádí Váš digestoř Klarstein Masur zpět k výkonu. Jednoduše a nekomplikovaně nahraďte starý,... více informací »
Klarstein hliníkový tukový filtr
Značka: Klarstein
699 Kč
Ověřit dostupnost
Vyměnitelný tukový filtr přivádí Váš digestoř Klarstein Masur zpět k výkonu. Jednoduše a nekomplikovaně nahraďte starý,...

Vyměnitelný tukový filtr přivádí Váš digestoř Klarstein Masur zpět k výkonu. Jednoduše a nekomplikovaně nahraďte starý, opotřebovaný tukový filtr pro udržení optimální výkonnosti digestoře. Stejně jako originál i náhradní filtr má jednoduchý zacvakávací uzávěr. Neodolatelný produkt Klarstein hliníkový tukový filtr, 22 x 29 cm, vyměnitelný filtr, náhradní je k dostání prostě tu na našich stránkách v sekci hliníkové tukové filtry! Nyní pořídíte podobné produkty ve zmiňované rubrice za příznivou cenu. V očích zákazníků populární značka Klarstein představuje velmi kvalitní sortiment.. A tady je důkaz. Tím ale naše nabídka nekončí, u nás toho najdete mnohem více! Podívejte se taky na další skvělé produkty značky Klarstein. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný výrobek Klarstein hliníkový tukový filtr, od dodavatele zboží Klarstein snadno naleznete u nás teď ve výhodné akci! Cena od 699 Kč.