Klarstein Hotrod Masterplan, sada litinových hrnců, 7 dílů, BBQ, litina

Vždy horké železo z ohně: S litinovým setem Klarstein Masterplan vaříte originálně jako kovbojové na divokém západě. Vraťte... více informací »
Klarstein Hotrod Masterplan
Značka: Klarstein
2 533 Kč
Ověřit dostupnost
Vždy horké železo z ohně: S litinovým setem Klarstein Masterplan vaříte originálně jako kovbojové na divokém západě. Vraťte...

Vždy horké železo z ohně: S litinovým setem Klarstein Masterplan vaříte originálně jako kovbojové na divokém západě. Vraťte se k přírodě a užívejte si jednoduchost! Sada BBW hrnců Klarstein Hotrod Masterplan Vás zásobuje vším, co potřebujete pro vaření na otevřeném ohni. Znovu objevíte původní kuchařské umění a vrátíte se ke kořenům: Ať už pražení, pečení nebo vaření, sadou litinových hrnců budete nadšeni. 7dílná sada nabízí vše, co je potřeba pro speciální vaření nad otevřeným ohněm. Kastrol s víkem, pánev, litinový hrnec s rukojetí, víko a deska na pečení umožňují připravit celé menu přímo na grilu, v nádobě na oheň nebo u táboráku. O bezpečné postavení na žhavých uhlících se stará stojan na hrnec, zatímco manipulace s horkými částmi je umožněna pomocí zvedáku víka. Snadný transport a uspořádané uskladnění garantuje stabilní bedna z masivu. Ať už v přírodě nebo v domácí zahradě, při kempování, táboráku nebo grilování, sada litinových hrnců Klarstein Masterplan udělá z barbecue originální zážitek ve stylu country.
Tento akční a ve slevě produkt najdete bezprostředně tu v kategorii grily, udírny! Nyní můžete koupit zcela nové zboží z této kategorie za nejnižší cenu. To není všechno, u nás vám nabízíme více! Prozkoumejte u nás další prověřené zboží od značky Klarstein. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Známá značka Klarstein dlouhodobě nabízí velmi kvalitní sortiment. za extra ceny!

Neodolatelný výrobek Klarstein Hotrod Masterplan, sada litinových hrnců, 7 od dodavatele zboží Klarstein jednoduše můžete sehnat zrovna dneska za rozumné peníze! Momentálně v akci za 2 533 Kč.