Klarstein Hotrod QuickStick M, držadlo pro litinový hrnec, Ø 35 cm, ušlechtilá ocel

S barbecue držadlem Klarstein Hotrod QuickStick přenesete horké litinové hrnce z ohně velmi jednoduše. Madlo Klarstein QuickStick je... více informací »
Klarstein Hotrod QuickStick M
Značka: Klarstein
599 Kč
Ověřit dostupnost
S barbecue držadlem Klarstein Hotrod QuickStick přenesete horké litinové hrnce z ohně velmi jednoduše. Madlo Klarstein QuickStick je...

S barbecue držadlem Klarstein Hotrod QuickStick přenesete horké litinové hrnce z ohně velmi jednoduše. Madlo Klarstein QuickStick je studeným železem v horkém ohni. S průměrem 35 cm a stabilně formovaným, velkým hákem je litinový hrnec v okamžiku zavěšený a znovu svěšený. 4 mm silný oblouk z ušlechtilé oceli zaručeně zvedne i plné hrnce, zatímco zesílená 2cm rukojeť z ušlechtilé oceli padne do ruky pohodlně a bezpečně. Ideální pro snadné uchopení! Nejlépe sedne držadlo Klarstein Hotrod QuickStick samozřejmě na litinový hrnec Klarstein Hotrod, speciálně na velikost 9 qt. Dostupné velikosti: velikost M, velikost S (produkt 10029169), velikost L (produkt 10030653)
Tento oblíbený výrobek Klarstein Hotrod QuickStick M, držadlo pro litinový můžete pořídit bezprostředně tady na stránkách umístěný v sekci grily, udírny. Mrkněte na ještě ostatní produkty ve zmiňované rubrice za zcela nejnižší cenu. Oblíbený výrobce Klarstein vás a vaše blízké obohatí o top produkty.. Však to vidíte sami! U nás vám nabízíme více, mrkněte na další prověřené zboží od výrobce Klarstein. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Žádaný výrobek Klarstein Hotrod QuickStick M, držadlo pro litinový hrnec, od výrobce se skvělou pověstí Klarstein je k sehnání v naší internetové nabídce za zcela nejnižší cenu! Aktuálně v akci od 599 Kč.