Klarstein Hotspot, sklo, odsavač par, ušlechtilá ocel, 60 cm, 610 m ³/h, třída A

Elegantní a praktická současně, taková je digestoř Klarstein Hotspot. Obohaťte Vaši kuchyni o věrného pomocníka při... více informací »
Klarstein Hotspot
Značka: Klarstein
4 299 Kč
Ověřit dostupnost
Elegantní a praktická současně, taková je digestoř Klarstein Hotspot. Obohaťte Vaši kuchyni o věrného pomocníka při...

Elegantní a praktická současně, taková je digestoř Klarstein Hotspot. Obohaťte Vaši kuchyni o věrného pomocníka při odstraňování výparů a pachů z jídla při vaření. Se šířkou 60 cm pokryje kryt menší plochy na vaření, aniž by potřeboval hodně místa. Proto je ideálním doplněním kuchyní menších domácností nebo privátů. Nejvyšší úroveň výkonu odsaje z kuchyně za hodinu až do 610 kubických metrů odpadního vzduchu, zařízení je tedy připraveno i pro přípravu několika chodů. Díky moderním technologiím šetří pomocí snížené spotřeby energie peněženku a životní prostředí. Jednoduchá ovládací sekce na čelním panelu umožňuje výběr ze tří rychlostí ventilátoru. Integrované osvětlení poskytuje dostatek světla na varné desce, takže vášniví kuchaři mohou přesně sledovat, co se děje. Digestoř Klarstein Hotspot je určen pro montáž na stěnu, potřebný montážní materiál a obklad pro odsávací trubku jsou součástí dodávky. Pomocí filtrů s aktivním uhlím lze kromě toho nekomplikovaně přepnout zařízení do režimu recirkulace vzduchu. S nástěnným digestoří Klarstein Hotspot rychle zmizí pachy z jídla, pára a zbytky mastnoty. Kvalitní a velmi žádaný kousek můžete získat zrovna tady na webu umístěný v kategorii digestoře. Připravili jsme ještě ostatní produkty z této oblíbené rubriky za super peníze. Nebojte, máme toho více, prozkoumejte u nás více skvělých kousků značky Klarstein. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a žádaný kus Klarstein Hotspot, sklo, odsavač par, ušlechtilá ocel, 60 cm, 610 od dodavatele se skvělou pověstí Klarstein snadno najdete momentálně na webu za skvělou cenu! Právě nyní za skvělou cenu 4 299 Kč.