Klarstein HZD2-Dr.Watson, 120 W, 180 x 130 cm, vyhřívací deka, prací, béžová

Klasické řešení pro chladné zimní noci: „Dr. Watson" od společnosti Klarstein je pohodlná elektrická přikrývka, která se... více informací »
Klarstein HZD2-Dr.Watson
Značka: Klarstein
1 579 Kč
Ověřit dostupnost
Klasické řešení pro chladné zimní noci: „Dr. Watson" od společnosti Klarstein je pohodlná elektrická přikrývka, která se...

Klasické řešení pro chladné zimní noci: „Dr. Watson“ od společnosti Klarstein je pohodlná elektrická přikrývka, která se postará i při nízkých teplotách o teplo na pohovce nebo v posteli. Se svými velkorysými rozměry 180 x 130 cm poskytuje přikrývka „Dr. Watson“ vynikající pohodlí. Pro přizpůsobení teploty ohřívání aktuálním podmínkám a potřebám má deka odnímatelný ovládací panel: Požadovaná teplota může být nastavena ve třech stupních. Příjemný povrch z mikroplyše se postará o zbytek, aby uživatelům elektrické deky dopřával hodiny pohodlí – vzácně se dají mrazivé teploty prostě zvládnout tak příjemně. V případě, že je třeba deku důkladně vyčistit, lze ji vyprat v pračce; vzhledem k topným prvkům by se však neměla ždímat.
Designový produkt můžete nakoupit bezprostředně tady na stránkách ve známé kategorii vyhřívací deky, polštáře. Mrkněte na ještě další výrobky ve zmíněné kategorii za mimořádně nízkou cenu! Máme toho více, u nás najdete další skvělé kousky značky Klarstein. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Populární výrobce Klarstein nabízí skvělé produkty za akční ceny!

Hodně povedený produkt Klarstein HZD2-Dr.Watson, 120 W, 180 x 130 cm, vyhřívací deka, prací, od spolehlivého výrobce Klarstein lze získat aktuálně v akci. Aktuálně výhodně za 1 579 Kč.