Klarstein HZD2-SHERLOCK, 120 W, 180 x 130 cm, vyhřívací deka, prací, tmavohnědá

Klasické řešení pro chladné zimní noci: „Sherlock" od společnosti Klarstein je pohodlná elektrická přikrývka, která se... více informací »
Klarstein HZD2-SHERLOCK
Značka: Klarstein
1 499 Kč
Ověřit dostupnost
Klasické řešení pro chladné zimní noci: „Sherlock" od společnosti Klarstein je pohodlná elektrická přikrývka, která se...

Klasické řešení pro chladné zimní noci: „Sherlock“ od společnosti Klarstein je pohodlná elektrická přikrývka, která se postará i při nízkých teplotách o teplo na pohovce nebo v posteli. Se svými prostornými rozměry 180 x 130 cm poskytuje přikrývka „Sherlock“ vynikající pohodlí. Pro přizpůsobení teploty ohřívání aktuálním podmínkám a potřebám má deka odnímatelný ovládací panel: Požadovaná teplota může být nastavena ve třech stupních. Příjemný povrch z mikroplyše se postará o zbytek, aby uživatelům elektrické dečky dopřával hodiny pohodlí – vzácně se dají mrazivé teploty prostě zvládnout tak příjemně. V případě, že je třeba deku důkladně vyčistit, lze ji vyprat v pračce; vzhledem k topným prvkům by však neměla ždímat.

Tento vynikající produkt Klarstein HZD2-SHERLOCK, 120 W, 180 x 130 cm, originál od výrobce Klarstein jednoduše můžete najít zde teď právě extra se slevou! Nabídka od 1 499 Kč.