Klarstein Ice Block, bílý mrazicí box, mrazák, 100 l, 75 W, A +

Vysoce kvalitní mraznička Iceblokk 100 od společnosti Klarstein se jednoduše a elegantně hodí do každé kuchyně. Design... více informací »
Klarstein Ice Block
Značka: Klarstein
8 099 Kč
Ověřit dostupnost
Vysoce kvalitní mraznička Iceblokk 100 od společnosti Klarstein se jednoduše a elegantně hodí do každé kuchyně. Design...

Vysoce kvalitní mraznička Iceblokk 100 od společnosti Klarstein se jednoduše a elegantně hodí do každé kuchyně. Design přesvědčí čistotou a svěžestí, zatímco jeho výkon zaujme plynulou regulací mrazicí teploty od -15 do -26 °C. Je mimořádně uživatelsky přívětivá pro každodenní použití: díky kolečkům na dně můžete moderní truhlicovou mrazničku snadno přemisťovat, a víko nahoře vám umožní rychlý přístup k vašim zmrazeným potravinám. Dvě úrovně využitelného prostoru vám poskytnou dobrý přehled a pořádek, zatímco drobné předměty budete mít rychle po ruce ze závěsného koše. Maso, zelenina, pečivo, koláče, zmrzlina: mraznička Iceblokk 100 od společnosti Klarstein je uchová stylově zmrazené po dlouhou dobu.

Levný kus Klarstein Ice Block, bílý mrazicí box, mrazák, 100 l, od dodavatele s dobrým jménem Klarstein seženete aktuálně na našich stránkách za mimořádně nízkou cenu! Levně za 8 099 Kč.