Klarstein Klingenthal, pohyblivý stojan na hodinky, černý, pohyb vpravo/vlevo, 12 hodinek, LED

Jde o dokonale tvarované precizní řemeslné zpracování! Natahovač hodinek Klarstein Klingenthal natáhne vaše automatické... více informací »
Klarstein Klingenthal
Značka: Klarstein
11 979 Kč
Ověřit dostupnost
Jde o dokonale tvarované precizní řemeslné zpracování! Natahovač hodinek Klarstein Klingenthal natáhne vaše automatické...

Jde o dokonale tvarované precizní řemeslné zpracování! Natahovač hodinek Klarstein Klingenthal natáhne vaše automatické hodinky, i když je nemáte na ruce. Garonne zaujme také elegantním dřevěným pouzdrem , které stylově zapadne do každé místnosti a perfektně zobrazí až 14 hodinek. Osvětlení interiéru RGB s výběrem barev zajišťuje tu správnou náladu. Tři režimy otáčení a plynulá regulace rychlosti otáčení až do 2200 otáček za den zajišťují správný chod hodinek. Díky tichému motoru neztratíte spánek, ani když navíječ hodinek Klarstein Klingenthal umístíte do ložnice.

Nový kus Klarstein Klingenthal, pohyblivý stojan na hodinky, černý, od známého dodavatele Klarstein lze získat na našich stránkách teď skutečně levně! Momentálně v akci za 11 979 Kč.