Klarstein Lambada, černý, stolní mixér, 650W, 1,5 l, skleněná nádoba

Stolní mixér Klarstein Lambada mixuje, seká nebo mísí, lze s ním připravit smoothie, koktejly, dipy a omáčky. Stolní mixér... více informací »
Klarstein Lambada
Značka: Klarstein
1 399 Kč
Ověřit dostupnost
Stolní mixér Klarstein Lambada mixuje, seká nebo mísí, lze s ním připravit smoothie, koktejly, dipy a omáčky. Stolní mixér...

Stolní mixér Klarstein Lambada mixuje, seká nebo mísí, lze s ním připravit smoothie, koktejly, dipy a omáčky. Stolní mixér Klarstein Lambada má silný výkon 650 W, čtyři čepele z ušlechtilé oceli a skleněnou nádobu o objemu 1,5 litru. Kolmé žebrování nádoby a nesoustředné kruhy čepelí se postarají o to, aby žádná přísada nebyla zatlačena do rohu, ale aby se zmixovali všechny suroviny. Mixování se stolním mixérem Klarstein Lambada je opravdu jednoduché. Pomocí 5 tlačítek se dá celkem jednoduše nastavit správná rychlost a funkce mixování. Uzavírací otvor ve věku umožňuje doplnění dalších přísad během používání. S mixérem Klarstein Lambada získají smoothies, koktejly nebo omáčky zcela nový impuls. Dostupné verze: černá, černá / kovová (produkt 10030085)Tento skvělý kousek Klarstein Lambada, černý, stolní mixér, 650W, 1,5 l, skleněná nádoba lze nakoupit přímo tu na webu v populární rubrice stolní mixéry. Nyní si můžete pořídit unikátní produkty z naší kategorie za výborné peníze!

Designový výrobek Klarstein Lambada, černý, stolní mixér, 650W, 1,5 l, skleněná od známého výrobce Klarstein získáte online se slevou. Nyní pořídíte jen za 1 399 Kč.