Klarstein Lausanne Elektrický krb Výkon: 1000 – 2000W LED Dálkové ovládání

Lausanne od Klarstein je elektrický krb, který vám poskytne romantické, žhnoucí pohodlí - bez ohně, popela a kouře. Díky... více informací »
Klarstein Lausanne Elektrický krb Výkon: 1000 - 2000W LED Dálkové
Značka: Klarstein
6 199 Kč
Ověřit dostupnost
Lausanne od Klarstein je elektrický krb, který vám poskytne romantické, žhnoucí pohodlí - bez ohně, popela a kouře. Díky...

Lausanne od Klarstein je elektrický krb, který vám poskytne romantické, žhnoucí pohodlí – bez ohně, popela a kouře. Díky lesklému černému sklu na přední straně dodá místnosti nádech elegance ještě před zapnutím. Po zapnutí krásně simuluje záři mihotavých plamenů, které osvětlují celou místnost v různých úrovních jasu. Útulnou světelnou instalaci fascinujícím způsobem umocňuje barevné, přepínatelné LED podsvícení a stisknutím tlačítka můžete zapnout i dvoustupňové vytápění. Svítící útulnost na dálkové ovládání: elektrický krb Lausanne od Klarstein rozsvítí a zahřeje váš domov jednoduchou iluzí ohně. Poznámka: Tento výrobek je určen pouze do dobře izolovaných místností a pro příležitostné použití.Tento oblíbený produkt Klarstein Lausanne Elektrický krb můžete dostat ještě na webu zařazený v rubrice topidla. Nyní můžete koupit zlevněné výrobky z této populární sekce za internetové ceny! Oblíbený výrobce Klarstein pro vás připravuje kvalitní výrobky.! Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce! U nás vám nabídneme víc, mrkněte také na další zboží od značky Klarstein. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento výjimečný kousek Klarstein Lausanne Elektrický krb Výkon: 1000 od značky se zárukou kvality Klarstein k dostání bezpečně online za neuvěřitelně výhodnou cenu. Právě lze objednat jen za 6 199 Kč.