Klarstein Lucia/Gracia, mlýnek na maso, náhradní díl, ocel

Klarstein Lucia je praktický kuchyňský mixér s hnětacím a míchacím nástavcem a mlýnkem na maso.Tento výrobek je součástí... více informací »
Klarstein Lucia/Gracia
Značka: Klarstein
1 124 Kč
Ověřit dostupnost
Klarstein Lucia je praktický kuchyňský mixér s hnětacím a míchacím nástavcem a mlýnkem na maso.Tento výrobek je součástí...

Klarstein Lucia je praktický kuchyňský mixér s hnětacím a míchacím nástavcem a mlýnkem na maso.Tento výrobek je součástí příslušenství, které lze zakoupit s číslem zařízení 10006255. Kompletní mlýnek na maso se všemi součástmi, které byly součástí původního mlýnku dodaného s kuchyňskýcm robotem série Lucia. Hodně povedený produkt Klarstein Lucia/Gracia, mlýnek na maso, náhradní díl, ocel lze pořídit pohodlně na našem webu ve známé sekci příslušenství a náhradní díly pro kuchyňské roboty! Nyní si můžete pořídit ještě další kousky z této oblíbené rubriky za nejnižší cenu!

Hodně oblíbený výrobek Klarstein Lucia/Gracia, mlýnek na maso, náhradní od výrobce Klarstein jednoduše seženete v naší aktuální nabídce za extra cenu. Právě lze objednat jen za 1 124 Kč.