Klarstein Lucia, kuchyňský robot 3-v-1, 2000 W/2,7 PS, 5 litrů, nerezová ocel, bez BPA

Jeden na všechno. Kuchyňský robot Klarstein Lucia je stylový a všestranný zázrak do vaší kuchyně. Je velmi praktický, protože... více informací »
Klarstein Lucia
Značka: Klarstein
3 729 Kč
Ověřit dostupnost
Jeden na všechno. Kuchyňský robot Klarstein Lucia je stylový a všestranný zázrak do vaší kuchyně. Je velmi praktický, protože...

Jeden na všechno. Kuchyňský robot Klarstein Lucia je stylový a všestranný zázrak do vaší kuchyně. Je velmi praktický, protože kombinuje mixér, stolní mixér a mlýnek na maso v jednom přístroji. S výkonem 2000 W v 6 rychlostech, planetárním systémem míchání a nerezovou mísou o objemu 5,2 l splňuje všechny požadavky na moderní míchání. V mixovacím nástavci o objemu 1,5 litru můžete připravovat čerstvé koktejly a lahodné koktejly. Pro milovníky čerstvého mletého masa nebo těstovin je ideálním příslušenstvím nerezový nástavec na mletí. Barevný design vašeho nového modelu Lucia je rovněž působivý. Takto bude ozdobou vaší kuchyně i po použití!Tento skvělý produkt lze získat taky tady na našem webu v sekci malé kuchyňské spotřebiče. Nyní pořídíte parádní zboží z této populární sekce za nejnižší cenu. To ale ovšem není vše, náš sortiment je ale široký. Máme v nabídce také další kousky od výrobce Klarstein. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významný výrobce Klarstein prodává top sortiment . Přesvědčte se sami!

Velmi žádaný kus Klarstein Lucia, kuchyňský robot 3-v-1, od známé kvalitní značky Klarstein jde získat zrovna dnes až neuvěřitelně levně! Aktuálně v akci od 3 729 Kč.