Klarstein Manhattan, 150 W, přístroj na přípravu kostek ledu, nerezová ocel, 10 kg

Klarstein Manhattan je přístroj na přípravu ledu, který představuje dokonalého pomocníka na malé až středně velké... více informací »
Klarstein Manhattan
Značka: Klarstein
3 609 Kč
Ověřit dostupnost
Klarstein Manhattan je přístroj na přípravu ledu, který představuje dokonalého pomocníka na malé až středně velké...

Klarstein Manhattan je přístroj na přípravu ledu, který představuje dokonalého pomocníka na malé až středně velké akce.Zařízení produkuje až 10 kg ledových kostek za 24 hodin.Silné mrazicí těleso s výkonem 150 W pracuje velmi tiše a neruší okolí.Přístroj lze snadno ovládat prostřednictvím přehledné armatury. Transparentní okénko umožňuje rychlou kontrolu množství ledu.Výkon přístroje je technicky certifikovaný a vytváří ledové kostky bez pachuti. Vnitřek a pumpovací systém jsou z chuťově/pachově neutrálního materiálu.Akční a ve slevě produkt je k získání nyní tady na webu v sekci výrobníky ledu. Připravili jsme unikátní produkty z této oblíbené sekce za výhodné peníze! Populární značka Klarstein pro své zákazníky poskytuje špičkové výrobky !

Nový kus Klarstein Manhattan, 150 W, přístroj na od výrobce s dlouholetou historií Klarstein můžete sehnat tady a teď právě za výprodejovou cenu! Nyní pořídíte od 3 609 Kč.