Klarstein Metrobreeze 9 Paris, 1050 W, mobilní klimatizace, 9000 BTU/h, časovač, bronzová barva

Klarstein Metrobreeze 9 Paris klimatizace zajišťuje čistý, chladný vzduch během horkých letních dnů. Ventilátorem a... více informací »
Klarstein Metrobreeze 9 Paris
Značka: Klarstein
10 099 Kč
Ověřit dostupnost
Klarstein Metrobreeze 9 Paris klimatizace zajišťuje čistý, chladný vzduch během horkých letních dnů. Ventilátorem a...

Klarstein Metrobreeze 9 Paris klimatizace zajišťuje čistý, chladný vzduch během horkých letních dnů. Ventilátorem a odvlhčovačem vytváří příjemné klima v místnosti. Zařízení disponuje výkonným, ale přitom úsporným kompresorem na chlazení vzduchu s výkonem 9000BTU, což odpovídá 2,6kW a energetické třídě A+. Díky nahoře umístěné obslužné sekci lze instalovat klimatizaci dle vlastního přání. Vedle chlazení lze zapnout i ventilátor se 3 rychlostními stupni pro optimální rozložení tepla v místnosti. Díky horizontálním lamelám lze nastavit směr proudu vzduchu. Odvlhčovač vzduchu odebírá a sbírá ze vzduchu přebytečnou vlhkost (až 1,9 l vody za hodinu – cca. 45 l za den). Když se zásobník na vodu naplní, odvlhčovač se automaticky deaktivuje a začne svítit výstražná LED kontrolka. Funkce časovače (timer) slouží k nastavení přesného času zapnutí/vypnutí. Když se např. vracíte večer z práce a chcete mít doma svěží vzduch, nemusí klimatizace být v činnosti celý den, ale můžete jí nastavit na hodinu před plánovaným příjezdem. Všechny funkce lze pohodlně ovládat dálkovým ovladačem, LED displej je dostatečně velký na zobrazení důležitých nastavení. Instalace klimatizačního systému je velmi snadná díky přiložené montážní sadě na okno. Instalaci pak lze jednoduše z okna odstranit, pokud zařízení nebudete potřebovat. Klimatizace disponuje i zabudovanými kolečky, čili ji lze pohodlně posouvat po místnosti. Klimatizace neohromí jen výkonem, ale i designem, umělohmotná konstrukce bronzové a černé barvy vyzařuje punc luxusu a dokonale doplní vybavení místnosti. Povedený produkt Klarstein Metrobreeze 9 Paris, 1050 W, mobilní klimatizace, 9000 BTU/h, časovač, bronzová barva je dostupný právě tady a teď na našich stránkách v populární kategorii mobilní klimatizace! Nyní můžete koupit ještě jiné výrobky z naší rubriky za báječnou cenu! Tím ale naše nabídka nekončí, přichystali jsme toho pro vás více! Prozkoumejte u nás také více skvělých kousků od dodavatele Klarstein. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný a žádaný produkt Klarstein Metrobreeze 9 Paris, od dodavatele s dobrým jménem Klarstein jednoduše seženete aktuálně na webu za výborné peníze! K sehnání zrovna v akci za 10 099 Kč.