Klarstein Monroe Red kombinovaná chladnička s mrazákem 61/24 l A + retrolooku červená

Flashback v kuchyni! S Klarstein Monroe Red kombinovanou chladničkou s mrazničkou se v ohnivé červené vrací zpět atmosféra 50. let,... více informací »
Klarstein Monroe Red kombinovaná chladnička s
Značka: Klarstein
7 099 Kč
Ověřit dostupnost
Flashback v kuchyni! S Klarstein Monroe Red kombinovanou chladničkou s mrazničkou se v ohnivé červené vrací zpět atmosféra 50. let,...

Flashback v kuchyni! S Klarstein Monroe Red kombinovanou chladničkou s mrazničkou se v ohnivé červené vrací zpět atmosféra 50. let, aby hravě udržela potraviny čerstvými. Klarstein Monroe Red kombinovaná chladnička s mrazničkou přináší do kuchyní těch, kteří bydlí sami a do malých domácností retro čerstvost. Toto malé zařízení rozdmýchá Vaše srdce nejen svým vnějškem ve stylovém retro designu. Díky energetické třídě A + plesá životní prostředí i Vaše peněženka. S objemem 61 litrů v chladicí části a 24 litrů v mrazicí části poskytuje dostatek prostoru pro čerstvé i hluboce mražené potraviny, aby zásobila menší domácnosti. O pořádek v chladničce se postarají dvě poličky z nerozbitného skla, vyjímatelná složka na zeleninu a dvě složky ve dveřích na lahve, sklenice a nádoby. Pro hluboce zmrazené potraviny máte kromě velké mrazicí složky v šířce krabice na pizzu k dispozici i složku ve dveřích na máslo nebo sypané bylinky. Čerstvost jako bytový módní doplněk: s Klarstein Monroe Red kombinovanou chladničkou s mrazničkou se z kuchyně stane pravý retro-diner 50. let. Dostupné varianty: Monroe Red, Monroe Black (produkt 10029331). Ve slevě produkt lze koupit bezprostředně na webu umístěný v kategorii kombinované lednice! Nyní pořídíte další výrobky z této populární sekce v bezva akci!

Unikátní a oblíbený produkt Klarstein Monroe Red kombinovaná chladnička s mrazákem 61/24 l A + retrolooku od známého výrobce Klarstein pohodlně získáte právě za výborné peníze. Momentálně v akci za 7 099 Kč.