Klarstein Mr. Black-Frost, 150 W, stroj na výrobu ledu, černý

Klarstein Mr. Black-Frost je stroj na výrobu ledu, který při organizování menších a středně velkých akcí spolehlivě pokryje... více informací »
Klarstein Mr. Black-Frost
Značka: Klarstein
4 499 Kč
Ověřit dostupnost
Klarstein Mr. Black-Frost je stroj na výrobu ledu, který při organizování menších a středně velkých akcí spolehlivě pokryje...

Klarstein Mr. Black-Frost je stroj na výrobu ledu, který při organizování menších a středně velkých akcí spolehlivě pokryje spotřebu ledu. Zařízení přizpůsobené pro používání v menších kuchyních dokáže během 24 hodin vyprodukovat přibližně 13 kg ledových kostek. 150 W motor pracuje velmi tiše a svým chodem neruší rozhovory hostů, kteří se chtějí bavit. Co se týče obsluhy, je výrobník ledu Mr. Black-Frost díky snadno pochopitelnému 4 tlačítkovému konceptu obsluhy velmi intuitivní. Ovládací panel umožňuje mimo jiné nastavení velikosti ledu (3 různé velikosti). Množství vyrobeného ledu je možné kontrolovat přes praktické okénko umístěné na vrchní straně zařízení. Zařízení na výrobu ledu z dílny značky Klarstein bylo podrobné testu TÜV. Výsledky potvrdily, že vyrobené kostky ledu a vnitřní materiály mají neutrální chuť a jsou bez zápachu.Žádaný produkt Klarstein Mr. Black-Frost, 150 pořídíte právě nyní tu na našich stránkách ve známé rubrice výrobníky ledu. Nyní si můžete pořídit nové výrobky z této známé kategorie za parádní cenu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Klarstein pro své zákazníky poskytuje vysoce kvalitní produkty. levně! Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme.

Exkluzivní produkt Klarstein Mr. Black-Frost, 150 W, značky Klarstein snadno najdete momentálně na webu za akční cenu! Stojí teď u nás 4 499 Kč.