Klarstein Mr. Silver-Frost, 150 W, stroj na výrobu ledu

Klarstein Mr. Silver-Frost je stroj na výrobu ledu, který při organizování menších a středně velkých akcí spolehlivě pokryje... více informací »
Klarstein Mr. Silver-Frost
Značka: Klarstein
4 699 Kč
Ověřit dostupnost
Klarstein Mr. Silver-Frost je stroj na výrobu ledu, který při organizování menších a středně velkých akcí spolehlivě pokryje...

Klarstein Mr. Silver-Frost je stroj na výrobu ledu, který při organizování menších a středně velkých akcí spolehlivě pokryje spotřebu ledu. Zařízení přizpůsobené pro používání v menších kuchyních dokáže během 24 hodin vyprodukovat přibližně 13 kg ledových kostek. 150 W motor pracuje velmi tiše a svým chodem neruší rozhovory hostů, kteří se chtějí bavit. Co se týče obsluhy, je výrobník ledu Mr. Silver-Frost díky snadno pochopitelnému 4 tlačítkovému konceptu obsluhy velmi intuitivní. Ovládací panel umožňuje mimo jiné nastavení velikosti ledu (3 různé velikosti). Množství vyrobeného ledu je možné kontrolovat přes praktické okénko umístěné na vrchní straně zařízení. Zařízení na výrobu ledu z dílny značky Klarstein bylo podrobné testu TÜV. Výsledky potvrdily, že vyrobené kostky ledu a vnitřní materiály mají neutrální chuť a jsou bez zápachu. Neodolatelný produkt Klarstein Mr. Silver-Frost, 150 W, stroj na lze koupit právě tady na webu zařazený v rubrice výrobníky ledu! Nyní můžete získat zlevněné produkty z této kategorie za výborné peníze! Oblíbený dodavatel Klarstein má k dispozici velmi kvalitní produkty. za dobré peníze.

Kvalitní a žádaný produkt Klarstein Mr. Silver-Frost, 150 W, stroj na od výrobce Klarstein dostanete v aktuální nabídce extra se slevou. Nyní pořídíte od 4 699 Kč.