Klarstein myWave černá, mikrovlnná trouba, 20 l, 700 W, časovač

Zařízení Klarstein myWave je cílevědomá mikrovlnná trouba, která se perfektně do malých kuchyní - většinou pro studenty a... více informací »
Klarstein myWave černá
Značka: Klarstein
2 604 Kč
Ověřit dostupnost
Zařízení Klarstein myWave je cílevědomá mikrovlnná trouba, která se perfektně do malých kuchyní - většinou pro studenty a...

Zařízení Klarstein myWave je cílevědomá mikrovlnná trouba, která se perfektně do malých kuchyní – většinou pro studenty a jednočlenné domácnosti. Výkon zařízení 700 W v prostorově úsporné konstrukci, která se snadno vejde i do omezených prostorů. Svým příjemným designem je zařízení vhodné pro mladistvý styl zařizování, který se snaží zanechat věčně šedý funkcionalismus kuchyňského zařízení. Obsluha zařízení Klarstein myWave je rozdělena na 2 knoflíky, z nichž jeden řídí provozní připravenost v 6 stupních a druhý nastavuje dobu ohřívání. Mikrovlnná trouba Klarstein má vždy správný přístup ke každému jídlu – od mražené pizzy, přes lasagne a zapékané pokrmy až k vychladlé kávě. Mikrovlnná trouba má přední část z bezpečnostního skla, které nabízí kdykoli vizuální kontrolu o stavu jídla.

Povedený produkt Klarstein myWave černá, mikrovlnná trouba, 20 od značky se zárukou kvality Klarstein jde nakoupit teď za báječnou cenu! Výhodně za super cenu 2 604 Kč.