Klarstein náhradní sklenice pro Gaia jogurtovač, šroubovací uzávěr, 210 ml, 12 kusů

Sada náhradních / dodatečných sklenic pro Gaia jogurtovač od společnosti Klarstein nabízí dvanáctkrát 210 ml objemu a praktický... více informací »
Klarstein náhradní sklenice pro Gaia jogurtovač
Značka: Klarstein
624 Kč
Ověřit dostupnost
Sada náhradních / dodatečných sklenic pro Gaia jogurtovač od společnosti Klarstein nabízí dvanáctkrát 210 ml objemu a praktický...

Sada náhradních / dodatečných sklenic pro Gaia jogurtovač od společnosti Klarstein nabízí dvanáctkrát 210 ml objemu a praktický šroubovací uzávěr s bílým víčkem pro dokonalý požitek z jogurtu. Jsou vhodné nejen pro přípravu dalšího jogurtu, když je první sada sklenic ještě používána, ale mohou být také použity pro chutné marmelády nebo čatní. Sklenice jsou vhodné pro produkt 10011602.
Tento oblíbený produkt Klarstein náhradní sklenice pro Gaia jogurtovač, šroubovací uzávěr, 210 ml, 12 kusů je dostupný snadno tady na našich stránkách zařazený v kategorii jogurtovače. Nyní získáte ostatní produkty ve zmíněné kategorii snadno online. U nás toho najdete mnohem více, prozkoumejte u nás více kvalitních produktů značky Klarstein. Najdete je níže na této stránce. Populární dodavatel Klarstein vám nabízí kvalitní sortiment ! Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce.

Tento vynikající kousek Klarstein náhradní sklenice pro Gaia jogurtovač, šroubovací uzávěr, 210 ml, 12 od našeho předního výrobce Klarstein jde získat zrovna ve výhodné akci. Cena již od 624 Kč.