Klarstein New Breeze 7, mobilní klimatizace, 4 v 1, třída energetické účinnosti A, funkce časovače, dálkové ovládání

Prožijte léto s chladnou hlavou! Klimatizace New Breeze 7 od společnosti Klarstein se postará o osvěžující teplotu, ať už v... více informací »
Klarstein New Breeze 7
Značka: Klarstein
8 999 Kč
Ověřit dostupnost
Prožijte léto s chladnou hlavou! Klimatizace New Breeze 7 od společnosti Klarstein se postará o osvěžující teplotu, ať už v...

Prožijte léto s chladnou hlavou! Klimatizace New Breeze 7 od společnosti Klarstein se postará o osvěžující teplotu, ať už v kanceláři nebo doma: chlazení je zaručeno.Více výkonu pro vysněné klima: pro vytvoření požadované příjemné teploty mezi 16 a 30 °C v obytných a pracovních místnostech o rozloze 21 až 34 m² má klimatizace New Breeze 7 od Klarstein pod kapotou chladicí výkon 7 000 BTU / 2,1 kW. Čtyřrychlostní nastavitelný ventilátor rozvádí ochlazený vzduch v místnosti jako jemný vánek nebo silný vítr a poskytuje dodatečnou úlevu díky přívodu čerstvého vzduchu. Díky nočnímu režimu, tichému provozu s hlučností pouhých 50 dB(A) a funkci časovače vás v klidu osvěží i v noci. Všechny funkce klimatizace Klarstein New Breeze 7 lze nastavit na dotykovém panelu jednotky nebo pohodlně pomocí dálkového ovládání. Klimatizace New Breeze 7 od společnosti Klarstein se svými čistými liniemi a elegantním krytem elegantně začlení do každého obytného nebo pracovního prostředí a sebevědomě a nenápadně si vydobude své místo u okna. Pro snadné připojení nabízíme volitelné okenní sady pro výklopně-posuvná okna. Díky hladce se pohybujícím podlahovým kolečkům je klimatizace plně mobilní a lze ji rychle přemístit z jednoho místa na druhé. Léto může přijít! S klimatizací New Breeze 7 od společnosti Klarstein je venku horko a uvnitř příjemně.
Velmi oblíbený produkt lze získat již dnes tady u nás zařazený v kategorii mobilní klimatizace. Připravili jsme pro vás oblíbené produkty z této populární rubriky za parádní cenu. Náš sortiment je ale široký, podívejte se taky na další prověřené produkty od dodavatele Klarstein. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento výjimečný kousek Klarstein New Breeze 7, mobilní klimatizace, 4 v 1, třída energetické účinnosti A, funkce časovače, od předního výrobce Klarstein jde nakoupit v naší aktuální nabídce za extra cenu. Právě nyní za 8 999 Kč.