Klarstein new breeze 9, bílá, mobilní klimatizace, 2,7 kw, třída energetické účinnosti A, dálkový ovladač

Nenechávejte ideální teploty náhodě! Klimatizace Klarstein New Breeze 9 se postará o letní horko a vytvoří příjemnou teplotu... více informací »
Klarstein new breeze 9
Značka: Klarstein
8 699 Kč
Ověřit dostupnost
Nenechávejte ideální teploty náhodě! Klimatizace Klarstein New Breeze 9 se postará o letní horko a vytvoří příjemnou teplotu...

Nenechávejte ideální teploty náhodě! Klimatizace Klarstein New Breeze 9 se postará o letní horko a vytvoří příjemnou teplotu přesně na stupeň.Klimatizace Klarstein New Breeze 9 s chladicím výkonem 9 000 BTU / 2,6 kW pod kapotou vytváří příjemnou požadovanou teplotu mezi 16 a 30 °C v obytných a pracovních místnostech o velikosti od 26 do 44 m². Čtyřrychlostní nastavitelný ventilátor rozvádí ochlazený vzduch v podobě jemného vánku nebo silného větru po místnosti a zajišťuje také dodatečné chlazení přívodem čerstvého vzduchu. Programovatelný časovač spustí nebo zastaví klimatizaci po uplynutí zvoleného časového limitu, zatímco režim spánku pomalu snižuje úroveň chlazení. Všechny funkce klimatizace Klarstein New Breeze 9 lze nastavit buď na dotykovém ovládacím panelu, nebo pohodlně pomocí dálkového ovládání, zatímco podlahová kolečka umožňují super mobilitu zařízení.Léto může přijít! Protože klimatizace Klarstein New Breeze 9 přináší ledové chlazení a svěží vánek do každé místnosti. Nejprodávanější kousek Klarstein new breeze 9, bílá, mobilní klimatizace, 2,7 kw, třída energetické účinnosti A, dálkový ovladač jde získat teď tady u nás v oblíbené kategorii mobilní klimatizace. Nyní najdete kvalitní produkty z této známé rubriky za mimořádně nízkou cenu. Značka Klarstein vám může poskytnout vysoce kvalitní výrobky za parádní cenu. A to je teprve začátek!

Velmi prodávaný produkt Klarstein new breeze 9, bílá, mobilní klimatizace, 2,7 kw, třída energetické účinnosti od výrobce s dlouholetou historií Klarstein jde pořídit na našich stránkách za super peníze. Akční cena od 8 699 Kč.