Klarstein new breeze 9, černá, mobilní klimatizace, 2,7 kw, třída energetické účinnosti A, dálkový ovladač

Nenechávejte ideální teploty náhodě! Klimatizace Klarstein New Breeze 9 se postará o letní horko a vytvoří příjemnou teplotu... více informací »
Klarstein new breeze 9
Značka: Klarstein
8 699 Kč
Ověřit dostupnost
Nenechávejte ideální teploty náhodě! Klimatizace Klarstein New Breeze 9 se postará o letní horko a vytvoří příjemnou teplotu...

Nenechávejte ideální teploty náhodě! Klimatizace Klarstein New Breeze 9 se postará o letní horko a vytvoří příjemnou teplotu přesně na stupeň.Klimatizace Klarstein New Breeze 9 s chladicím výkonem 9 000 BTU / 2,6 kW pod kapotou vytváří příjemnou požadovanou teplotu mezi 16 a 30 °C v obytných a pracovních místnostech o velikosti od 26 do 44 m². Čtyřrychlostní nastavitelný ventilátor rozvádí ochlazený vzduch v podobě jemného vánku nebo silného větru po místnosti a zajišťuje také dodatečné chlazení přívodem čerstvého vzduchu. Programovatelný časovač spustí nebo zastaví klimatizaci po uplynutí zvoleného časového limitu, zatímco režim spánku pomalu snižuje úroveň chlazení. Všechny funkce klimatizace Klarstein New Breeze 9 lze nastavit buď na dotykovém ovládacím panelu, nebo pohodlně pomocí dálkového ovládání, zatímco podlahová kolečka umožňují super mobilitu zařízení.Léto může přijít! Protože klimatizace Klarstein New Breeze 9 přináší ledové chlazení a svěží vánek do každé místnosti. Tento zlevněný kus můžete nakoupit snadno na našem webu v populární rubrice mobilní klimatizace! Nyní si můžete koupit oblíbené zboží z této známé sekce za outletovou cenu.

Exkluzivní výrobek Klarstein new breeze 9, černá, mobilní klimatizace, 2,7 kw, třída energetické účinnosti originál od výrobce Klarstein máte možnost pořídit zde téměř zdarma! Produkt nakoupíte teď u nás za 8 699 Kč.