Klarstein Noir Prima, černý, 60 cm, 430 m3/h, retro komínový odsavač par, nerez

Komínový odsavač par Noir Prima od společnosti Klarstein je atraktivním doplňkem pro malé a středně velké kuchyně. Odsává... více informací »
Klarstein Noir Prima
Značka: Klarstein
4 299 Kč
Ověřit dostupnost
Komínový odsavač par Noir Prima od společnosti Klarstein je atraktivním doplňkem pro malé a středně velké kuchyně. Odsává...

Komínový odsavač par Noir Prima od společnosti Klarstein je atraktivním doplňkem pro malé a středně velké kuchyně. Odsává pachy a páry, čímž zajišťuje příjemné ovzduší i při velkých kuchařských akcích. Uvnitř chrání odsávací kanál před znečištěním filtr na tuk, omyvatelný v myčce nádobí. Tak ručí Klarstein za dlouhou životnost odsavače par! Podle potřeby může být nastavena intenzita sací síly: Se třemi úrovněmi výkonu je komínový odsavač par připraven pro různé scénáře použití. Dvě praktické lampy zapuštěné na spodní straně na přání osvětlí sporák: V kteroukoli denní dobu tak máte dobrý výhled na hrnce, pánve a jejich obsah. 75 cm dlouhý závěs z leštěné nerezové oceli v nostalgickém mosazném designu nabízí mnoho místa pro zavěšení naběraček, šlehačů, hrnců a pánví. Klasický design a elegantní vzhled dělají ze zařízení stylový doplněk. 60 cm široký Klarstein odsavač par se umisťuje na stěnu nad varnou deskou: Vhodný držák je součástí dodávky. Komínový odsavač par lze přemontovat pomocí filtru z aktivního uhlí (produkt číslo 10027530) na cirkulační provoz. Dostupné barvy: černá, bílá (produkt 10028133) Unikátní produkt lze zakoupit bez obtíží tady a teď na našem webu v populární rubrice digestoře. Nyní si můžete pořídit unikátní produkty ve zmíněné rubrice jednoduše online! Výrobce Klarstein poskytuje top produkty ! Můžete se sami přesvědčit u nás na webu. U nás vám nabídneme víc, prozkoumejte u nás taky další skvělé kousky značky Klarstein. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento oblíbený produkt Klarstein Noir Prima, černý, 60 cm, 430 m3/h, od spolehlivého výrobce Klarstein naleznete na našich stránkách teď levně! Aktuálně v akci za 4 299 Kč.