Klarstein Noir, retro komínový odsavač par, nerez, černý, 60cm

Komínový odsavač par od společnosti Klarstein je atraktivním doplňkem pro malé a středně velké kuchyně. Přitahuje pachy a... více informací »
Klarstein Noir
Značka: Klarstein
3 799 Kč
Ověřit dostupnost
Komínový odsavač par od společnosti Klarstein je atraktivním doplňkem pro malé a středně velké kuchyně. Přitahuje pachy a...

Komínový odsavač par od společnosti Klarstein je atraktivním doplňkem pro malé a středně velké kuchyně. Přitahuje pachy a páry, čímž zajišťuje příjemné ovzduší i během velkých kuchařských akcí. Uvnitř chrání odvětrávací kanál před znečištěním filtr na tuk, omyvatelný v myčce nádobí. Tak ručí Klarstein za dlouhou životnost!Podle potřeby může být nastavena intenzita sací síly: Se třemi úrovněmi výkonu je komínový odsavač par připraven pro různé scénáře použití. Praktické osvětlení, které je umístěno na spodní straně, poskytuje dodatečnou pomoc: hrnce, pánve a jejich obsah tak máte v kteroukoliv denní dobu v dobrém výhledu.Klasický design a elegantní vzhled dělají ze zařízení stylový doplněk. Umístěný bývá 60 cm široký Klarstein odsavač par nad varnou deskou: Vhodný držák na stěnu je součástí dodávky.Často hledaný výrobek je k dispozici bez obtíží tady u nás v rubrice digestoře. Nyní můžete získat skvělé kusy ve zmíněné rubrice za super cenu. V očích zákazníků populární značka Klarstein má v nabídce prvotřídní produkty .

Levný produkt Klarstein Noir, retro komínový odsavač par, nerez, od značky Klarstein snadno můžete získat tady téměř zdarma! Cena od 3 799 Kč.