Klarstein Osaka 0.6, rýžovar, 0,6 l

Se zařízením Klarstein Osaka 0.6 se pro Vás příprava rýžových pokrmů stane hračkou. Je totiž výborným pomocníkem nejen při... více informací »
Klarstein Osaka 0.6
Značka: Klarstein
799 Kč
Ověřit dostupnost
Se zařízením Klarstein Osaka 0.6 se pro Vás příprava rýžových pokrmů stane hračkou. Je totiž výborným pomocníkem nejen při...

Se zařízením Klarstein Osaka 0.6 se pro Vás příprava rýžových pokrmů stane hračkou. Je totiž výborným pomocníkem nejen při přípravě čisté rýže, ale i jejích různých variací. Koncept obsluhy je promyšlený a jednoduchý. Na přední straně zařízení se nachází vypínač určený ke spuštění vaření. Když je rýže hotová, zařízení automaticky aktivuje mód udržující její teplotu. Díky této možnosti je rýže chutná a má perfektní teplotu, i když ji musíte připravit předem. Součástí balení je odměrka, která slouží k jednoduché naplňování zařízení, a naběračka. Vnitřní nádoba má navíc speciální nepřilnavý povrch, který usnadňuje nejen samotné používání, ale i čištění. Díky svým kompaktním rozměrům je Klarstein Osaka 0.6 ideálním pomocníkem, který si najde své místo v každé kuchyni. Jeho pěkný lakovaný povrch navíc na sebe přitáhne nejeden pohled.
Velmi žádaný produkt Klarstein Osaka 0.6, rýžovar, dostanete právě teď tady u nás zařazený v sekci rýžovary! Podívejte se na unikátní produkty z této oblíbené kategorie za zcela nejnižší cenu! To není všechno, u nás vám nabízíme více. U nás totiž najdete další prověřené kousky od značky Klarstein. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento designový kousek Klarstein Osaka 0.6, rýžovar, od skvělého a známého výrobce Klarstein jednoduše najdete nyní v akci. Právě teď za cenu 799 Kč.