Klarstein Quickpro XXL 3000, 3000 W, 5L, fritéza z nerezové oceli, 1,5 kg, časovač

Fritézou QuickPro XXL 3000 od Klarsteinu získáte do domácnosti profesionálního pomocníka na smažení surovin různého druhu.... více informací »
Klarstein Quickpro XXL 3000
Značka: Klarstein
1 999 Kč
Ověřit dostupnost
Fritézou QuickPro XXL 3000 od Klarsteinu získáte do domácnosti profesionálního pomocníka na smažení surovin různého druhu....

Fritézou QuickPro XXL 3000 od Klarsteinu získáte do domácnosti profesionálního pomocníka na smažení surovin různého druhu. Maximální výkon topného tělesa 3000 W garantuje dokonalé křupavé hranolky, ryby či řízky. Fritovací nádoba o objemu 5 litrů přitom zajišťuje i současné smažení většího množství surovin – až do 1,5 kg. Klarstein pro tento účel dodává i několik velikostí a typů košů na optimální výsledek smažení. Na výběr je přitom jeden velký koš a dva malé. Dva otočné regulátory slouží k ovládání celé fritézy: jedním se nastavuje teplota do max. 190 °C, druhým zase doba smažení (do 30 minut). Zařízení disponuje i profesionálním systémem tzv. chladných zón, který zajišťuje nepřipálení spodního jídla. Odnímací horní kryt s kontrolním okénkem brání nebezpečnému prskání horkého oleje a umožňuje vizuální kontrolu průběhu pečení. Po skončení přípravy křupavých lahůdek lze fritézu snadno rozebrat a umýt. Zadní složka umožňuje praktické uložení kabelu. Fritéza svým designem vynikne i vystavena ať už v klasických nebo moderních kuchyních.Tento zlevněný produkt Klarstein Quickpro XXL 3000, 3000 můžete dostat právě zde u nás v populární kategorii fritézy. Podívejte se na ostatní produkty ze zmíněné sekce za parádní cenu! To ale ovšem není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc! Prozkoumejte u nás další skvělé produkty značky Klarstein. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento levný produkt Klarstein Quickpro XXL 3000, 3000 W, 5L, od značky se zárukou kvality Klarstein jednoduše seženete u nás teď za super peníze. Nyní můžete mít za 1 999 Kč.