Klarstein schmatzfatz, náhradní víčko, výška: 4,5 cm, průměr: 7 cm, bez BPA

S náhradním víčkem Klarstein schmatzfatz se můžeš chovat velmi udržitelně: pokud se původní víčko ztratí, přesto můžeš... více informací »
Klarstein schmatzfatz
Značka: Klarstein
299 Kč
Ověřit dostupnost
S náhradním víčkem Klarstein schmatzfatz se můžeš chovat velmi udržitelně: pokud se původní víčko ztratí, přesto můžeš...

S náhradním víčkem Klarstein schmatzfatz se můžeš chovat velmi udržitelně: pokud se původní víčko ztratí, přesto můžeš nadále používat svou kvalitní lahev ještě mnoho let. Dodatečný šroubovací uzávěr je však mimořádně praktický i jako doplňkový víčko. Nebude totiž žádný problém, pokud ještě bude čekat původní víko na vyčištění v myčce.Nevyteče ani kapka: šroubovací uzávěr náhradního víčka Klarstein schmatzfatz se bezpečně a pevně uzavře. Batohy, školní tašky nebo sáčky do tělocvičny tedy zůstanou vždy suché. Náhradní víčko přesvědčí i příjemným pocitem při pití. Kryt lze otevřít i jednou rukou a víko se přitom velmi dobře uchopí pro snadné zašroubování i odšroubování.Náhradní víčko schmatzfatz je ekologickým příslušenstvím vhodným pro láhve na pití schmatzfatz o objemu 350 ml nebo 500 ml. Díky výrobě z plastu bez BPA zůstává tvůj nápoj zdravý a zachovává si svou dobrou chuť. Pro delší životnost doporučujeme ruční čištění.Používej svou láhev na pití Klarstein schmatzfatz mnoho let: s ekologickým náhradním víčkem!
Oblíbený produkt Klarstein schmatzfatz, náhradní víčko, výška: 4,5 cm, průměr: 7 cm, bez lze pořídit bez obtíží tady a teď na našich stránkách ve známé sekci dětské lahve na pití. Nyní pořídíte zlevněné zboží z naší kategorie za výprodejovou cenu. To není vše, u nás vám nabídneme víc. Máme v nabídce také více kousků od dodavatele Klarstein. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Přední značka Klarstein představuje top produkty. za výborné peníze!

Tento designový produkt Klarstein schmatzfatz, náhradní víčko, výška: 4,5 cm, průměr: 7 cm, od dodavatele s dlouholetou historií Klarstein dostanete na našich stránkách nyní za mimořádně nízkou cenu. Produkt nakoupíte teď u nás za 299 Kč.