Klarstein Secret Service, stropní digestoř, 220 W, dotykový, sklo, LED

Secret Service od společnosti Klarstein je bezchybná stropní digestoř v černém designovém vzhledu. Diskrétní služba - výrazný... více informací »
Klarstein Secret Service
Značka: Klarstein
12 099 Kč
Ověřit dostupnost
Secret Service od společnosti Klarstein je bezchybná stropní digestoř v černém designovém vzhledu. Diskrétní služba - výrazný...

Secret Service od společnosti Klarstein je bezchybná stropní digestoř v černém designovém vzhledu. Diskrétní služba – výrazný design. Se svými vzácnými materiály je stropní digestoř nejen efektivní, ale i stylová. Černé zařízení na stropě z lesklého saténového skla odsává neviditelnou silou kouř a nepříjemné výpary při vaření. Se třemi úrovněmi výkonu je zařízení Klarstein Secret Service vybavené pro jakkoliv silné pachy z vaření a výpary, k dispozici je výkon maximálně 800 m3/h. Zařízení lze pomocí nastavitelného časovače nastavit i po vaření. Kvůli ochraně vnitřního prostoru stropní digestoře a výfukového potrubí před znečištěním má zařízení Secret Service od společnosti Klarstein dva vyměnitelné tukové filtry z hliníku. Ty se dají jednoduše vymýt v myčce nádobí nebo pomocí rozpouštědla tuků. Všechna nastavení mohou být ovládány buď přes dotykový panel, nebo pomocí dálkového ovladače. Čtyři LED světla odsavač par osvětlí a poskytují kuchařům dobré světlo. Stropní digestoř Klarstein Secret Service velmi účinně eliminuje výpary a přitom osvětlí kuchyňský prostor ze stropu.
Ve slevě tento výrobek máte možnost koupit právě tady u nás v oblíbené rubrice digestoře! Vyberte si akční zboží z této známé kategorie ve výprodejové akci. U nás vám nabídneme víc, podívejte se taky na další vybrané kousky od výrobce Klarstein. Najdete je níže na této stránce.

Oblíbený a akční výrobek Klarstein Secret Service, stropní digestoř, 220 W, dotykový, sklo, od kvalitní značky Klarstein snadno můžete najít u nás právě za super peníze. Výhodně za skvělou cenu 12 099 Kč.