Klarstein Siena Rossa, červený, Pasta Maker, zařízení na výrobu těstovin, 3 nástavce

Každý milovník čerstvých, domácích těstovin ocení tento Pasta Maker Siena Rossa značky Klarsten. Zařízení je vyrobeno z... více informací »
Klarstein Siena Rossa
Značka: Klarstein
1 299 Kč
Ověřit dostupnost
Každý milovník čerstvých, domácích těstovin ocení tento Pasta Maker Siena Rossa značky Klarsten. Zařízení je vyrobeno z...

Každý milovník čerstvých, domácích těstovin ocení tento Pasta Maker Siena Rossa značky Klarsten. Zařízení je vyrobeno z robustní nerezové oceli se svorkou na připevnění o stůl, která garantuje bezpečnost při používání přístroje. Mimo jiné ušlechtilá ocel nabízí i snadné čištění. Na mytí se doporučuje používat suchou, měkkou utěrku na zabránění otupení a prodloužení životnosti. Součástí příslušenství Pasta Maker jsou i tři rozdílné nástavce na výrobu více druhů těstovin. Nástroj na řezání a připojovací kolejnice válce jsou nastavitelné na přípravu rozmanitých těstovin. Tak můžete snadno a rychle si připravit vlastní špagety, ravioli, Agnolotti, empanadas nebo tortillini. Součástí balení je i detailní popis přípravy těstovin. Nadčasový design, snadné ovládání a rozmanitost druhů těstovin předurčují toto zařízení do rukou každého milovníka těstovin.

Zlevněný produkt Klarstein Siena Rossa, červený, Pasta Maker, zařízení s osvědčenou značkou Klarstein jednoduše můžete získat momentálně za rozumné peníze! Produkt nakoupíte teď u nás za 1 299 Kč.