Klarstein Skal, výčepní zařízení, chlazení piva, 5l soudek, CO2, ušlechtilá ocel

Zařízení na čepování piva Klarstein Skal přináší požitek z piva přímo domů: Na zdraví! Čerstvě natočené chutná... více informací »
Klarstein Skal
Značka: Klarstein
4 249 Kč
Ověřit dostupnost
Zařízení na čepování piva Klarstein Skal přináší požitek z piva přímo domů: Na zdraví! Čerstvě natočené chutná...

Zařízení na čepování piva Klarstein Skal přináší požitek z piva přímo domů: Na zdraví! Čerstvě natočené chutná nejlépe. Zařízení na čepování piva Klarstein Skal se postará o neustálý požitek z piva ze všech 5litrových soudků. Díky tlakovému systému CO2 plynových kartuší získává sladový mok vždy ten správný tlak. Tři plynové kartuše jsou dodávány a postarají se přímo od začátku o správný tlak vedení. Aby se daly připojit i soudky Heineken, pro které není potřebný tlak CO2, je dodáván vhodný připojovací adaptér. O ještě větší požitek se stará integrovaný termoelektrický chladicí systém, který umožňuje chlazení soudku s pivem podle potřeby na 2-12 °C. S podporou 0,8 l vody pracuje pivní chladič ještě efektivněji. Na své si přijdete nejen chuťově, protože zařízení na čepování piva Klarstein Skal je stylové výčepní zařízení s pákou a lesklou konstrukcí z ušlechtilé oceli. Pokud by něco při čepování vyteklo, odkapávací miska rychle a spolehlivě vše zachytí. Čerstvý zážitek z piva, přímo ze soudku. Výčepní zařízení Klarstein Skal. Tento velmi oblíbený produkt Klarstein Skal, výčepní zařízení, chlazení piva, jde získat teď na webu v rubrice výčepní zařízení. Vyberte si oblíbené produkty ve zmiňované kategorii za nejnižší cenu! Mezi zákazníky oblíbená značka Klarstein vám může nabídnout kvalitní produkty.! Vždyť to vidíte sami. U nás vám nabízíme více, u nás najdete další prověřené produkty od výrobce Klarstein. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento levný kus Klarstein Skal, výčepní zařízení, chlazení piva, 5l soudek, od naší známé značky Klarstein snadno najdete právě nyní na našich stránkách až neuvěřitelně levně. Ceny již od 4 249 Kč.