Klarstein Skyscraper Ice 4 v 1, ventilátor, ochlazovač vzduchu, čistička vzduchu, zvlhčovač vzduchu, 210 m³/h, 30 W, oscilace, mobilní, dálkové ovládání

Čtyřnásobné osvěžení díky stylovému ochlazovači vzduchu: Klarstein Skyscraper Ice ochlazovač vzduchu 4 v 1 vám poskytne... více informací »
Klarstein Skyscraper Ice 4 v 1
Značka: Klarstein
4 009 Kč
Ověřit dostupnost
Čtyřnásobné osvěžení díky stylovému ochlazovači vzduchu: Klarstein Skyscraper Ice ochlazovač vzduchu 4 v 1 vám poskytne...

Čtyřnásobné osvěžení díky stylovému ochlazovači vzduchu: Klarstein Skyscraper Ice ochlazovač vzduchu 4 v 1 vám poskytne chladivý vánek s přesností na stupeň. Slouží jako ventilátor, chladič, čistička a zvlhčovač vzduchu zároveň. S vysokým průtokem vzduchu 210 m³/h uvede Klarstein Skyscraper Ice do pohybu líný letní vzduch jako ventilátor se třemi rychlostmi. V kombinaci s funkcí chlazení vzduchu je proud vzduchu osvěžován odpařováním vody, která je navíc ochlazována chladicími balíčky. Díky tomu je Klarstein Skyscraper Ice užitečný jako zvlhčovač vzduchu i v zimě. Vertikální a horizontální oscilace navíc umožňuje pohyb proudu vzduchu. Lepší dýchání zajišťuje vestavěný ionizátor, který účinně odstraňuje ze vzduchu prachové částice a pachy. Díky integrovaným podlahovým kolečkům je Klarstein Skyscraper Ice ochlazovač vzduchu 4 v 1 velmi mobilní a odnímatelná nádrž na vodu umožňuje velmi snadné plnění, čištění a vyprazdňování. Výkonný a všestranný: Klarstein Skyscraper Ice ochlazovač vzduchu je osvěžujícím řešením pro všechny horké dny v roce. Oblíbený a akční výrobek lze koupit také u nás v populární kategorii ochlazovače vzduchu. Nyní můžete získat nové produkty z této kategorie za výhodné peníze! Naše nabídka je široká, mrkněte na více skvělých kousků od výrobce Klarstein. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Věhlasný výrobce Klarstein vám nabízí vysoce kvalitní produkty za mimořádně nízké ceny.

Hodně žádaný výrobek Klarstein Skyscraper Ice 4 v 1, ventilátor, ochlazovač vzduchu, čistička vzduchu, zvlhčovač vzduchu, od společnosti Klarstein jednoduše najdete teď se slevou. Nyní nakoupíte za 4 009 Kč.