Klarstein Snídaňová sada, krabička na oběd a láhev na pití, Tritan, těsný uzávěr, bez BPA

Snídaňová souprava schmatzfatz od Klarstein je ideálním společníkem pro každý den. Ať už pro malé nebo velké: Praktická sada... více informací »
Klarstein Snídaňová sada
Značka: Klarstein
1 099 Kč
Ověřit dostupnost
Snídaňová souprava schmatzfatz od Klarstein je ideálním společníkem pro každý den. Ať už pro malé nebo velké: Praktická sada...

Snídaňová souprava schmatzfatz od Klarstein je ideálním společníkem pro každý den. Ať už pro malé nebo velké: Praktická sada obsahuje box na svačinu a barevně sladěnou láhev na pití. Vždy cestujete nalehko. Krabička na oběd i láhev na pití jsou vyrobeny ze superlehkého a extrémně nárazuvzdorného Tritanu, který samozřejmě neobsahuje BPA, a je tedy zcela zdravotně nezávadný! Krabičku na oběd lze rozdělit na 4 nebo 6 malých přihrádek. Jeho speciální víko zajišťuje nejlepší ochranu proti úniku. Klidně ji naplňte hustými tekutinami, jako je jogurt nebo tvaroh. Láhev na pití má objem půl litru a je také vybavena nepropustným uzávěrem. Ať už ve školní tašce, batohu, nebo dokonce v nosiči na kolo: ze snídaňové sady schmatzfatz Klarstein nic nevyteče. Dóza na svačinu i láhev na pití lze mýt v myčce nádobí a snadno se čistí. Ať už ve škole, školce, při sportu nebo na výletech: láhev na pití schmatzfatz od Klarstein vám nabízí mnoho výhod ve všech každodenních situacích. Přesvědčí vás svým sportovním designem ve výrazné barvě s roztomilým logem.
Zlevněný produkt Klarstein Snídaňová sada, krabička na oběd a láhev na pití, Tritan, těsný uzávěr, bez najdete bezprostředně tady na stránkách umístěný v sekci boxy na svačinu! Nyní si můžete vybrat ještě jiné výrobky z této známé rubriky za super ceny! Tato vyjímečná značka Klarstein má na skladě špičkové produkty.. To ale ovšem není všechno, náš sortiment je ale široký. Podívejte se taky na další prověřené kousky od výrobce Klarstein. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento akční produkt Klarstein Snídaňová sada, krabička na oběd a láhev od přední značky Klarstein máte možnost dostat právě teď v nabídce za skvělou cenu. Levně za 1 099 Kč.