Klarstein Snídaňová sada, krabička na oběd a láhev na pití, Tritan, těsný uzávěr, bez BPA

Snídaňová souprava schmatzfatz od Klarstein je ideálním společníkem pro každý den. Ať už pro malé nebo velké: Praktická sada... více informací »
Klarstein Snídaňová sada
Značka: Klarstein
899 Kč
Ověřit dostupnost
Snídaňová souprava schmatzfatz od Klarstein je ideálním společníkem pro každý den. Ať už pro malé nebo velké: Praktická sada...

Snídaňová souprava schmatzfatz od Klarstein je ideálním společníkem pro každý den. Ať už pro malé nebo velké: Praktická sada obsahuje box na svačinu a barevně sladěnou láhev na pití. Vždy cestujete nalehko. Krabička na oběd i láhev na pití jsou vyrobeny ze superlehkého a extrémně nárazuvzdorného Tritanu, který samozřejmě neobsahuje BPA, a je tedy zcela zdravotně nezávadný! Krabičku na oběd lze rozdělit na 4 nebo 6 malých přihrádek. Jeho speciální víko zajišťuje nejlepší ochranu proti úniku. Klidně ji naplňte hustými tekutinami, jako je jogurt nebo tvaroh. Láhev na pití má objem půl litru a je také vybavena nepropustným uzávěrem. Ať už ve školní tašce, batohu, nebo dokonce v nosiči na kolo: ze snídaňové sady schmatzfatz Klarstein nic nevyteče. Dóza na svačinu i láhev na pití lze mýt v myčce nádobí a snadno se čistí. Ať už ve škole, školce, při sportu nebo na výletech: láhev na pití schmatzfatz od Klarstein vám nabízí mnoho výhod ve všech každodenních situacích. Přesvědčí vás svým sportovním designem ve výrazné barvě s roztomilým logem. Tento akční a ve slevě produkt Klarstein Snídaňová sada, krabička na oběd je k získání lehce tady na webu v kategorii boxy na svačinu. Nyní najdete zcela nové výrobky ve zmíněné rubrice za nejnižší cenu! Významná značka Klarstein vás a vaše blízké obohatí o vysoce kvalitní výrobky. za parádní ceny. To ovšem není vše, u nás vám nabídneme víc. Máme v nabídce však také další produkty od značky Klarstein. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený kus Klarstein Snídaňová sada, krabička na oběd a láhev na pití, Tritan, těsný uzávěr, bez od spolehlivého výrobce Klarstein jde získat aktuálně na našich stránkách napořád výhodně. Produkt momentálně prodáváme za 899 Kč.