Klarstein Snídaňová sada, krabička na oběd a láhev na pití, Tritan, těsný uzávěr, bez BPA

Snídaňová souprava schmatzfatz od Klarstein je ideálním společníkem pro každý den. Ať už pro malé nebo velké: Praktická sada... více informací »
Klarstein Snídaňová sada
Značka: Klarstein
1 099 Kč
Ověřit dostupnost
Snídaňová souprava schmatzfatz od Klarstein je ideálním společníkem pro každý den. Ať už pro malé nebo velké: Praktická sada...

Snídaňová souprava schmatzfatz od Klarstein je ideálním společníkem pro každý den. Ať už pro malé nebo velké: Praktická sada obsahuje box na svačinu a barevně sladěnou láhev na pití. Vždy cestujete nalehko. Krabička na oběd i láhev na pití jsou vyrobeny ze superlehkého a extrémně nárazuvzdorného Tritanu, který samozřejmě neobsahuje BPA, a je tedy zcela zdravotně nezávadný! Krabičku na oběd lze rozdělit na 4 nebo 6 malých přihrádek. Jeho speciální víko zajišťuje nejlepší ochranu proti úniku. Klidně ji naplňte hustými tekutinami, jako je jogurt nebo tvaroh. Láhev na pití má objem půl litru a je také vybavena nepropustným uzávěrem. Ať už ve školní tašce, batohu, nebo dokonce v nosiči na kolo: ze snídaňové sady schmatzfatz Klarstein nic nevyteče. Dóza na svačinu i láhev na pití lze mýt v myčce nádobí a snadno se čistí. Ať už ve škole, školce, při sportu nebo na výletech: láhev na pití schmatzfatz od Klarstein vám nabízí mnoho výhod ve všech každodenních situacích. Přesvědčí vás svým sportovním designem ve výrazné barvě s roztomilým logem.
Tento velmi žádaný produkt Klarstein Snídaňová sada, krabička na oběd a láhev na pití, Tritan, těsný jde nakoupit snadno tady na našem webu zařazený v rubrice boxy na svačinu! Mrkněte na podobné kousky z této populární sekce za akční cenu! To ovšem není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc! Podívejte se taky na další kvalitní zboží od dodavatele Klarstein. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Designový kus Klarstein Snídaňová sada, krabička na oběd a láhev na pití, Tritan, originál od výrobce Klarstein můžete sehnat v naší internetové nabídce za báječnou cenu. Za bezkonkureční cenu 1 099 Kč.