Klarstein St. Gallen Premium, pohyblivý stojan na hodinky, 2 hodinek, 4 rychlosti, černý

Přesnost není náhoda! Pohyblivý stojan na hodinky Klarstein St. Gallen byl totiž v elegantním designu pečlivě vytvořený podle... více informací »
Klarstein St. Gallen Premium
Značka: Klarstein
1 699 Kč
Ověřit dostupnost
Přesnost není náhoda! Pohyblivý stojan na hodinky Klarstein St. Gallen byl totiž v elegantním designu pečlivě vytvořený podle...

Přesnost není náhoda! Pohyblivý stojan na hodinky Klarstein St. Gallen byl totiž v elegantním designu pečlivě vytvořený podle speciálních požadavků na péči o hodinky s automatickým natahováním. Kdo vlastní natahovací hodinky, měl by si dělat starosti s jejich správným uskladněním. Obzvlášť, pokud jde hned o několik hodnotných kousků. Pohyblivý stojan na hodinky Klarstein St. Gallen Premium Vám pomůže nejen se zachováním mechaniky hodinek, ale také s jejich atraktivní prezentací. Automatické hodinky se upevní na dvou otočných deskách, čímž získají nezbytné rotace, aby se jejich hodinové strojky udržely v nepřetržitém pohybu, i když je zrovna nenosíte. Hodinky jsou zároveň stylově prezentovány. Držáky na hodinky jsou vybaveny jemnou podložkou s prodlužovacím řemínkem, což umožňuje pevné připevnění všech hodinek s řemínky s délkou 17 až 20 cm a šířkou až do 2,5 cm. Čtyři volitelné rychlosti otáčení hýbou otočnou deskou při 650, 900, 1200 nebo 1500 otáčkách za den. Samostatně lze nastavit požadovaný směr otáčení ve směru pohybu hodinových ručiček, proti směru pohybu hodinových ručiček nebo v obousměrné chodu. K dokonalému skladování hodinek však nepatří pouze technický aspekt: hodinky s automatickým natahováním chtějí být a měly by být viděny! Elegantní design pohyblivého stojanu na hodinky Klarstein St. Gallen Premium na to nezapomíná. Jeho kryt z odolného plastu s luxusními lesklými předními dvířky nabízí nejlepší možný výhled na hodinky díky dvěma okénkům z akrylového skla. Modré LED osvětlení dává hodinkám elegantní nádech a prezentuje je v tom správném světle. Nenechávejte prezentaci svých hodinek a péče o ně náhodě: v pohyblivém stojanu na hodinky Klarstein St. Gallen Premium budou Vaše hodinky uskladněným bezpečně a reprezentativně. Tento levný výrobek Klarstein St. Gallen Premium, pohyblivý stojan na hodinky, 2 hodinek, lze pořídit teď tu na našich stránkách v populární sekci natahovače hodinek. Nyní můžete najít akční produkty ze zmíněné sekce za výprodejovou cenu! Dodavatel Klarstein může nabídnout kvalitní zboží. za dobré ceny. A tady je důkaz. U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce také další prověřené zboží od výrobce Klarstein. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a žádaný produkt Klarstein St. Gallen Premium, od oblíbené značky se zárukou kvality Klarstein máte možnost dostat tady teď právě za super cenu! Cena od 1 699 Kč.