Klarstein St. Moritz elektrický teplovzdušný krb, 1650W/1850 W

St. Moritz od firmy Klarstein je elektrický krb, který zpříjemní atmosféru v každé místnosti. St. Moritz je mimořádně pěkným... více informací »
Klarstein St. Moritz elektrický teplovzdušný
Značka: Klarstein
3 659 Kč
Ověřit dostupnost
St. Moritz od firmy Klarstein je elektrický krb, který zpříjemní atmosféru v každé místnosti. St. Moritz je mimořádně pěkným...

St. Moritz od firmy Klarstein je elektrický krb, který zpříjemní atmosféru v každé místnosti. St. Moritz je mimořádně pěkným pokojovým doplňkem díky černému stylovému designu dřeva, autentickým kovovým ručkám a decentně zakřiveným nožičkám. Pro připojení zařízení stačí jen funkční zásuvka. Krb nádherně simuluje záři plamenů, která místnost naplní optickým teplem. Díky řízení intenzity světla lze záři plamenů měnit dle potřeby. Krb je více než jen bytovým doplňkem. Dokáže místnost vyhřát podstatně rychleji než jiný pokojový radiátor. Topný výkon lze samozřejmě přizpůsobit podle vlastních představ. Výkon lze nastavit až do 1850 W, přičemž zařízení je velmi tiché. Spínač a otočný regulátor, kterými se řídí vyhřívání, jsou stylově skryté za přední záklopkou. Často hledaný produkt lze pořídit bez problémů na našich stránkách zařazený v kategorii topidla! Pořiďte si akční produkty z této rubriky za outletovou cenu. V očích zákazníků populární značka Klarstein pro své zákazníky nabízí prvotřídní sortiment za překvapivě výhodnou cenu. Nabídka platí do vyprodání zásob!

Kvalitní produkt Klarstein St. Moritz elektrický teplovzdušný krb, 1650W/1850 od výrobce s dobrým jménem Klarstein seženete tady a teď v akci! Právě lze objednat jen za 3 659 Kč.