Klarstein Stavanger, zvlhčovač vzduchu, aromatická funkce, ultrazvuk, 3.5 l, bílý/tyrkysový

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu Klarstein Stavanger zvyšuje pohodu a aktivně pomáhá udržet vaše zdraví. Suchý vzduch při topení... více informací »
Klarstein Stavanger
Značka: Klarstein
1 039,36 Kč
Ověřit dostupnost
Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu Klarstein Stavanger zvyšuje pohodu a aktivně pomáhá udržet vaše zdraví. Suchý vzduch při topení...

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu Klarstein Stavanger zvyšuje pohodu a aktivně pomáhá udržet vaše zdraví. Suchý vzduch při topení dráždí dýchací cesty i oči a zvyšuje náchylnost k nemocem. Zde pomůže velmi jednoduše zvlhčovač vzduchu. Zvlhčovač Stavanger od společnosti Klarstein celé hodiny jemně zvyšuje vlhkost nebo ji udržuje na příjemné úrovni. Pomocí otočného regulátoru lze nastavit odpařovací výkon plynule až na hodnotu 300 ml/h a zcela jej přizpůsobit všem osobním přáním a pocitu pohody. Ultrazvukový rozprašovač transformuje zcela bez tepla vodu na jemnou, osvěžující mlhu, která se jemně rozprašuje v místnosti. Tím dýchají jednodušeji nejen lidé a zvířata, ale i rostliny, které získají čerstvý vzhled a intenzivněji rostou. Dřevěný nábytek takto ztrácí nevzhledné pukliny, méně vrže a jeho povrch se déle leskne. Pro další pohodu má zvlhčovač vzduchu Stavanger od společnosti Klarstein k dispozici i aromatickou podložku. Několik kapek aromatického oleje se v místnosti postará o příjemnou vůni a vytvoří v místnosti uvolňující atmosféru. Pokud je nádržka na vodu prázdná nebo se odebere ze základny zařízení, osvěžovač vzduchu zastaví svou funkci. Pokud je 3,5litrová nádrž prázdná, rozsvítí se i LED dioda a upozorňuje na potřebné doplnění. Zvlhčovač vzduchu Klarstein disponuje kompaktními, zaoblenými tvary. Tyrkysová nádrž na vodu a luxusní černá konstrukce se barevně doplňují a perfektně začlení toto zařízení do obytného i kancelářského prostředí. Dostupné barvy: černá/tyrkysová (produkt 10029854), bílá/tyrkysová Často hledaný produkt Klarstein Stavanger, zvlhčovač vzduchu, aromatická funkce, ultrazvuk, 3.5 l, bílý/tyrkysový seženete prostě tady a teď na našem webu v populární kategorii zvlhčovače vzduchu. Prozkoumejte kvalitní produkty z této populární rubriky na pár kliknutí. To ovšem není všechno, u nás vám nabídneme víc. Prozkoumejte u nás další produkty značky Klarstein. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbený výrobce Klarstein má v nabídce top sortiment.. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce.

Kvalitní kousek Klarstein Stavanger, zvlhčovač vzduchu, aromatická funkce, od společnosti s úžasnou pověstí Klarstein dostanete v naší internetové nabídce za báječnou cenu! Výhodně teď u nás za 1 039,36 Kč.