Klarstein Tea Time, barva krémová, 1,8 l, 2200 W, rychlovarná konvice (čajník), ušlechtilá ocel

Klarstein Teatime je rychlovarná konvice, která má design klasického čajníku s přihlédnutím na současnost. Konvice svým... více informací »
Klarstein Tea Time
Značka: Klarstein
999 Kč
Ověřit dostupnost
Klarstein Teatime je rychlovarná konvice, která má design klasického čajníku s přihlédnutím na současnost. Konvice svým...

Klarstein Teatime je rychlovarná konvice, která má design klasického čajníku s přihlédnutím na současnost. Konvice svým půvabným designem čajníku protiřečí nic neříkající pragmatismu současných rychlovarných konvic a rozveselí kuchyni bez omezení funkčnosti. S výkonem 2200 W a maximálním objemem 1,8 litru konvice rychle zvládne každou potřebnou situaci – od každodenní ranní kávy v kanceláři nebo kuchyni až po konec dne s čajem Earl Grey či Lady Grey. Konstrukce je z nerezové oceli a má nepřehřívající se rukojeť. Další modely Klarstein série čajníků v jiných barvách najdete v našem e-shopu. Tento akční a ve slevě výrobek Klarstein Tea Time, barva krémová, 1,8 l, 2200 W, máte možnost získat bezprostředně tu na našich stránkách v kategorii rychlovarné konvice! Prozkoumejte podobné výrobky z naší kategorie za výprodejovou cenu. Známý výrobce Klarstein dlouhodobě poskytuje skvělé zboží.! A tady je důkaz!

Ve slevě tento výrobek Klarstein Tea Time, barva krémová, od známého výrobce Klarstein seženete tady nyní až neuvěřitelně levně. K sehnání zrovna v akci za 999 Kč.