Klarstein Teatime, černý, 1,8 l, 1850 W, varná konvice, čajník, ušlechtilá ocel

Jednoduše vypnout a relaxovat s horkým šálkem čaje nebo cappuccina. Zevnějšek konvice připomíná 50. léta a přináší... více informací »
Klarstein Teatime
Značka: Klarstein
999 Kč
Ověřit dostupnost
Jednoduše vypnout a relaxovat s horkým šálkem čaje nebo cappuccina. Zevnějšek konvice připomíná 50. léta a přináší...

Jednoduše vypnout a relaxovat s horkým šálkem čaje nebo cappuccina. Zevnějšek konvice připomíná 50. léta a přináší vzpomínky na časy rock ‚n rollu. Vnitřní hodnoty konvice Klarstein Teatime přesvědčí: Velmi silné 1850W topné těleso přivede do varu za minimální čas 1,8 litru vody. Škála hladiny vody na zadní straně a velký otvor víka usnadňují plnění. Kromě výkonu projevuje zařízení svou kvalitu zejména prostřednictvím interiéru: Nerezová a jednoduše omyvatelná ušlechtilá ocel zaručuje nefalšovaný požitek z teplých nápojů a občerstvení. Odnímatelný filtr na vodní kámen z ušlechtilé oceli zlepšuje kvalitu tvrdé vody přímo při nalévání. Pomocí jemně zaoblené rukojeti s nepřehřívající se rukojetí se nádoba zvedne ze 360 ° základny a její horký obsah přenesete na požadované místo v kuchyni, v bytě nebo kanceláři bez opaření prstů. Zcela unikátní kus jde nakoupit bezstarostně tu na našich stránkách ve známé rubrice rychlovarné konvice! Nyní si můžete pořídit oblíbené výrobky z této známé sekce ve slevě. Nebojte, máme toho více, mrkněte také na více kvalitních produktů od výrobce Klarstein. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Unikátní a žádaný kus Klarstein Teatime, černý, 1,8 l, 1850 W, varná konvice, čajník, originál od výrobce Klarstein jde sehnat ještě dnes za super peníze! Ceny již od 999 Kč.