Klarstein těsnění oken pro mobilní klimatizační jednotky PVC bílá

Získejte nyní ještě vyšší výkon ze svého mobilního klimatizačního zařízení s Fensterabdichtungsset pro posuvná okna... více informací »
Klarstein těsnění oken pro mobilní klimatizační
Značka: Klarstein
599 Kč
Ověřit dostupnost
Získejte nyní ještě vyšší výkon ze svého mobilního klimatizačního zařízení s Fensterabdichtungsset pro posuvná okna...

Získejte nyní ještě vyšší výkon ze svého mobilního klimatizačního zařízení s Fensterabdichtungsset pro posuvná okna Klarstein. S těsněním jsou posuvná okna uzavřena kolem odvětrávací lišty, tudíž žádný teplý vzduch nevstoupí do prostor. To účinnost klimatizační jednotky značně zvyšuje. Instalace je jednoduchá, posuvné těsnění je uloženo v mezeře okna, nezáleží na tom, zda se okna uzavírají vodorovně nebo svisle. Váš teleskopická lišta z PVC s malými šroubky umožní utěsnit okenní otvory 67 do 131 cm délky. Výfuková hadice vaše HVAC přístroje najde své místo v otvoru 19 x 7,5 cm těsnění, dvoudílný upevňovací kroužek . Dalším pozitivním efektem: hmyz, jako jsou vosy, mouchy a komáři se do vnitřních prostor nedostanou. Upozorňujeme, že výrobek je určený k použití s zařízením Pure Blizzard klimatizačních jednotek (položka 10028187, 10028188) výrobce Klarstein. Kromě toho však mohou být použity obecně se všemi podobnými zařízeními. Prosím zkontrolujte kompatibilitu s vaším zařízením (výfuková hadice potřebuje ústí 19 x 7,5 cm). Dostupné barvy: světle šedá Super výrobek je k získání teď tady a teď na našem webu ve známé kategorii mobilní klimatizace. Máme pro vás ještě další produkty ve zmíněné sekci za parádní cenu!

Tento kvalitní produkt Klarstein těsnění oken pro mobilní klimatizační od výrobce se zárukou kvality Klarstein jednoduše můžete pořídit tady teď za příznivou cenu. Právě lze objednat jen za 599 Kč.