Klarstein TK7-AQUAVITA CHALET-, champagne, 2200 W, rychl. konvice, 1,7 l

Klarstein Aquavita Chalet je šarmantní rychlovarná konvice na přípravu teplých nápojů, čaje, kávy apod. Díky výkonu 2200 W a... více informací »
Klarstein TK7-AQUAVITA CHALET-
Značka: Klarstein
1 099 Kč
Ověřit dostupnost
Klarstein Aquavita Chalet je šarmantní rychlovarná konvice na přípravu teplých nápojů, čaje, kávy apod. Díky výkonu 2200 W a...

Klarstein Aquavita Chalet je šarmantní rychlovarná konvice na přípravu teplých nápojů, čaje, kávy apod. Díky výkonu 2200 W a kryté spirále je rychlá a velmi spolehlivá. A co je na ní nejlepší? Na boční straně má integrovaný teploměr, který během ohřívání zobrazuje aktuální teplotu vody, díky čemuž budete moci délku ohřevu vždy přizpůsobit připravovanému nápoji. Konvice je bezdrátová a má speciálu cool touch úchytku, která umožňuje bezpečnou manipulaci a přenos na místo, kde vodu potřebujete. Konstrukce je vyrobena z nerezavějící oceli a má moderní design. Díky kompaktním rozměrům je konvice vhodná i do menších domácností.
Tento kvalitní a žádaný produkt Klarstein TK7-AQUAVITA CHALET-, champagne, 2200 W, rychl. můžete získat nyní na stránkách zařazený v sekci rychlovarné konvice! Vyberte si nové produkty z této známé rubriky v akci.

Unikátní a žádaný produkt Klarstein TK7-AQUAVITA CHALET-, champagne, od odblíbeného výrobce Klarstein jednoduše pořídíte na našich stránkách nyní extra výhodně. Ceny již od 1 099 Kč.