Klarstein TK7-Aquavita-Cream, rychlovarná konvice, 1,5 l, 2200W

Klarstein AQUAViTA je šarmantní rychlovarná konvice na přípravu teplých nápojů, čaje, kávy apod. Díky výkonu 2200 W a kryté... více informací »
Klarstein TK7-Aquavita-Cream
Značka: Klarstein
999 Kč
Ověřit dostupnost
Klarstein AQUAViTA je šarmantní rychlovarná konvice na přípravu teplých nápojů, čaje, kávy apod. Díky výkonu 2200 W a kryté...

Klarstein AQUAViTA je šarmantní rychlovarná konvice na přípravu teplých nápojů, čaje, kávy apod. Díky výkonu 2200 W a kryté spirále je rychlá a velmi spolehlivá. A co je nejlepší? Na boční straně má integrovaný teploměr, který během ohřívání zobrazuje aktuální teplotu vody, díky čemuž budete moci délku ohřevu vždy přizpůsobit připravovanému nápoji. Konvice je bezdrátová a má speciálu cool touch úchytku, která umožňuje bezpečnou manipulaci a přenos na místo, kde vodu potřebujete. Konstrukce je vyrobena z nerezavějící oceli a má moderní design. Díky kompaktním rozměrům je konvice vhodná i do menších domácností.Tento akční a ve slevě produkt lze nakoupit teď tu na webu ve známé rubrice rychlovarné konvice! Prozkoumejte oblíbené produkty ve zmiňované rubrice za nejlepší ceny! Přední dodavatel Klarstein vám může nabídnout top produkty.! Udělejte si radost! To ovšem není vše, náš sortiment je ale široký! Máme v nabídce více kvalitních produktů od značky Klarstein. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento neodolatelný kus Klarstein TK7-Aquavita-Cream, rychlovarná konvice, 1,5 od našeho známého výrobce Klarstein lze zakoupit právě teď v nabídce ve výhodné akci! Nabídky již od 999 Kč.