Klarstein TK7-Aquavita-Red, 2200 W,rychlovarná konvice,červená, 1,5l

Klarstein AQUAVITA je šarmantní rychlovarná konvice na přípravu teplých nápojů, čaje, kávy apod. Díky výkonu 2200 W a kryté... více informací »
Klarstein TK7-Aquavita-Red
Značka: Klarstein
857 Kč
Ověřit dostupnost
Klarstein AQUAVITA je šarmantní rychlovarná konvice na přípravu teplých nápojů, čaje, kávy apod. Díky výkonu 2200 W a kryté...

Klarstein AQUAVITA je šarmantní rychlovarná konvice na přípravu teplých nápojů, čaje, kávy apod. Díky výkonu 2200 W a kryté spirále je rychlá a velmi spolehlivá. A co je nejlepší? Na boční straně má integrovaný teploměr, který během ohřívání zobrazuje aktuální teplotu vody, díky čemuž budete moci délku ohřevu vždy přizpůsobit připravovanému nápoji. Konvice je bezdrátová a má speciálu cool touch úchytku, která umožňuje bezpečnou manipulaci a přenos na místo. Konstrukce je vyrobena z nerezavějící oceli a má moderní design. Díky kompaktním rozměrům je konvice vhodná i do menších domácností.
Často hledaný produkt Klarstein TK7-Aquavita-Red, 2200 W,rychlovarná konvice,červená, 1,5l je k sehnání aktuálně na našem webu umístěný v sekci rychlovarné konvice! Pořiďte si další produkty ze zmíněné sekce za super peníze! Významný dodavatel Klarstein poskytuje prvotřídní sortiment..

Kvalitní a velmi žádaný kousek Klarstein TK7-Aquavita-Red, 2200 W,rychlovarná od výrobce s mnohaletou tradicí Klarstein lze sehnat teď za příznivou cenu. Teď za akční cenu 857 Kč.