Klarstein TK7-Aquavita-White, Rychlovarná konvice, bílá, 2200 W

Klarstein AQUAViTA je šarmantní rychlovarná konvice na přípravu teplých nápojů, čaje, kávy apod. Díky výkonu 2200 W a kryté... více informací »
Klarstein TK7-Aquavita-White
Značka: Klarstein
999 Kč
Ověřit dostupnost
Klarstein AQUAViTA je šarmantní rychlovarná konvice na přípravu teplých nápojů, čaje, kávy apod. Díky výkonu 2200 W a kryté...

Klarstein AQUAViTA je šarmantní rychlovarná konvice na přípravu teplých nápojů, čaje, kávy apod. Díky výkonu 2200 W a kryté spirále je rychlá a velmi spolehlivá. A co je nejlepší? Na boční straně má integrovaný teploměr, který během ohřívání zobrazuje aktuální teplotu vody, díky čemuž budete moci délku ohřevu vždy přizpůsobit připravovanému nápoji. Konvice je bezdrátová a má speciálu cool touch úchytku, která umožňuje bezpečnou manipulaci a přenos na místo, kde vodu potřebujete. Konstrukce je vyrobena z nerezavějící oceli a má moderní design. Díky kompaktním rozměrům je konvice vhodná i do menších domácností.
Tento akční a ve slevě kus Klarstein TK7-Aquavita-White, Rychlovarná konvice, bílá, 2200 W získáte teď tady a teď na našem webu ve známé rubrice rychlovarné konvice! Prozkoumejte nové výrobky ve zmíněné kategorii za zcela nejnižší cenu! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, máme toho více. Prozkoumejte u nás další produkty od dodavatele Klarstein. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Akční a ve slevě kus Klarstein TK7-Aquavita-White, Rychlovarná konvice, bílá, 2200 od výrobce s dobrým jménem Klarstein máte možnost nakoupit v naší internetové nabídce opravdu levně. Právě nyní za skvělou cenu 999 Kč.