Klarstein TK7-Aquavitachaleto, 2200 W, oranžová rychlovarná konvice z ušlechtilé

AQUAViTA Chalet od výrobce Klarstein je stylová rychlovarná konvice pro přípravu horké vody pro čaj či instantní jídla.Rychlý... více informací »
Klarstein TK7-Aquavitachaleto
Značka: Klarstein
1 099 Kč
Ověřit dostupnost
AQUAViTA Chalet od výrobce Klarstein je stylová rychlovarná konvice pro přípravu horké vody pro čaj či instantní jídla.Rychlý...

AQUAViTA Chalet od výrobce Klarstein je stylová rychlovarná konvice pro přípravu horké vody pro čaj či instantní jídla.Rychlý ohřev vody zajišťuje vysoký výkon 2200 W topného tělesa.Mimořádnost: postranní ukazatel teploty umožňuje přesné ohřátí vody na požadovanou teplotu.Ve spolupráci bezdrátového připojení a teplotně izolované Cool Touch rukojeti umožňuje pohodlný přenos vařící vody na určené místo, bez obav z popálenin či narušující délky kabelu.Konstrukce varné konvice Klarstein AQUAViTA Chalet sestává kompletně z nerezavějící ušlechtilé oceli a svým designem se orientuje na moderní domácnosti. Malá výstavní plocha umožňuje umístění konvice do každé kuchyně.

Tento oblíbený produkt Klarstein TK7-Aquavitachaleto, 2200 W, oranžová rychlovarná konvice z od značky se skvělou pověstí Klarstein naleznete právě teď v nabídce za parádní cenu! K sehnání zrovna v akci za 1 099 Kč.